Inauguracja wiosny na Budowlanych: Orzeł – KS Pilzno

Na stadionie przy Budowlanych dojdzie w niedzielę do inauguracji rundy wiosennej w Przeworsku. Nasi piłkarze po nie udanym pierwszym meczu, będą chcieli wygrać ten ważny dla nas pojedynek. Sytuacja w tabeli robi się co raz bardziej skomplikowana dla naszej drużyny. Wszyscy wokół, nawet ostatnia w tabeli Korona Rzeszów chce się w tej lidze utrzymać, co potwierdziła już w ubiegłej kolejce. My musimy na własnym stadionie solidnie punktować, gdyż mecze wyjazdowe nam delikatnie mówiąc nie służą.

Przeciwnikiem naszych Orłowców będzie KS Pilzno, zespół, który po odejściu głównego sponsora przeszedł w przerwie zimowej dość sporą rewolucję kadrową. W ostatniej kolejce dość pechowo zremisował, tracąc bramkę na 2-2 po rzucie karnym w ostatnich minutach spotkania, więc świadczy to, że grać w piłkę potrafią.

Orłowcy musicie ten pojedynek wygrać, WALCZYĆ-TRENOWAĆ!!!