Seniorzy 2021/2022

DataMeczCzas/WynikiMiejsce spotkaniaKolejka
Orzeł Przeworsk : Błękitni Ropczyce
Stadion Orła
14
Stal Łańcut : Sokół Kolbuszowa Dolna
13
Sokół Kamień : Arłamów Ustrzyki Dolne
13
MKS Kańczuga : Błękitni Ropczyce
13
Karpaty Krosno : Polonia Przemyśl
13
Izolator Boguchwała : Ekoball Stal Sanok
13
JKS 1909 Jarosław : Czarni Trześń
13
Igloopol Dębica : Orzeł Przeworsk
13
Piast Tuczempy : Wisłok Wiśniowa
13
KS Wiązownica : KS Legion Pilzno
13
Głogovia Głogów Małopolski : Stal II Mielec
13
Ekoball Stal Sanok : Czarni Trześń
5
Stal II Mielec : Karpaty Krosno
12
Wisłok Wiśniowa : Głogovia Głogów Małopolski
12
Czarni Trześń : Stal Łańcut
12
Sokół Kolbuszowa Dolna : Izolator Boguchwała
12
Ekoball Stal Sanok : KS Wiązownica
12
Błękitni Ropczyce : Piast Tuczempy
12
KS Legion Pilzno : Sokół Kamień
12
Orzeł Przeworsk : MKS Kańczuga
Stadion Orła
12
Arłamów Ustrzyki Dolne : Igloopol Dębica
12
Polonia Przemyśl : JKS 1909 Jarosław
12
Głogovia Głogów Małopolski : Piast Tuczempy
9
Sokół Kamień : Ekoball Stal Sanok
11
Stal Łańcut : Polonia Przemyśl
11
Piast Tuczempy : MKS Kańczuga
11
Izolator Boguchwała : Czarni Trześń
11
Igloopol Dębica : KS Legion Pilzno
11
JKS 1909 Jarosław : Stal II Mielec
11
KS Wiązownica : Sokół Kolbuszowa Dolna
11
Głogovia Głogów Małopolski : Błękitni Ropczyce
11
Bieszczady Ustrzyki Dolne : Orzeł Przeworsk
11
Karpaty Krosno : Wisłok Wiśniowa
11
Stal Łańcut : Głogovia Głogów Małopolski
5
Wisłok Wiśniowa : JKS 1909 Jarosław
10
MKS Kańczuga : Głogovia Głogów Małopolski
10
Orzeł Przeworsk : Piast Tuczempy
Stadion Orła
10
Stal II Mielec : Stal Łańcut
10
Sokół Kolbuszowa Dolna : Sokół Kamień
10
Czarni Trześń : KS Wiązownica
10
Błękitni Ropczyce : Karpaty Krosno
10
Ekoball Stal Sanok : Igloopol Dębica
10
Polonia Przemyśl : Izolator Boguchwała
10
KS Legion Pilzno : Bieszczady Ustrzyki Dolne
10
Orzeł Przeworsk : Głogovia Głogów Małopolski
Stadion Orła
8
Bieszczady Ustrzyki Dolne : Ekoball Stal Sanok
9
Sokół Kamień : Czarni Trześń
9
Stal Łańcut : Wisłok Wiśniowa
9
Karpaty Krosno : MKS Kańczuga
9
Izolator Boguchwała : Stal II Mielec
9
KS Wiązownica : Polonia Przemyśl
9
JKS 1909 Jarosław : Błękitni Ropczyce
9
KS Legion Pilzno : Orzeł Przeworsk
9
Igloopol Dębica : Sokół Kolbuszowa Dolna
9
Polonia Przemyśl : Sokół Kamień
8
Czarni Trześń : Igloopol Dębica
8
Sokół Kolbuszowa Dolna : Bieszczady Ustrzyki Dolne
8
Ekoball Stal Sanok : KS Legion Pilzno
8
Stal II Mielec : KS Wiązownica
8
MKS Kańczuga : JKS 1909 Jarosław
8
Piast Tuczempy : Karpaty Krosno
8
Błękitni Ropczyce : Stal Łańcut
8
Wisłok Wiśniowa : Izolator Boguchwała
8
Stal Łańcut : MKS Kańczuga
7
Ekoball Stal Sanok : Orzeł Przeworsk
7
Karpaty Krosno : Głogovia Głogów Małopolski
7
KS Wiązownica : Wisłok Wiśniowa
7
Sokół Kamień : Stal II Mielec
7
Bieszczady Ustrzyki Dolne : Czarni Trześń
7
KS Legion Pilzno : Sokół Kolbuszowa Dolna
7
Igloopol Dębica : Polonia Przemyśl
7
Izolator Boguchwała : Błękitni Ropczyce
7
JKS 1909 Jarosław : Piast Tuczempy
7
Wisłok Wiśniowa : Sokół Kamień
6
Polonia Przemyśl : Bieszczady Ustrzyki Dolne
6
Czarni Trześń : KS Legion Pilzno
6
Błękitni Ropczyce : KS Wiązownica
6
Głogovia Głogów Małopolski : JKS 1909 Jarosław
6
Piast Tuczempy : Stal Łańcut
6
Orzeł Przeworsk : Karpaty Krosno
Stadion Orła
6
MKS Kańczuga : Izolator Boguchwała
6
Sokół Kolbuszowa Dolna : Ekoball Stal Sanok
6
Stal II Mielec : Igloopol Dębica
6
JKS 1909 Jarosław : Karpaty Krosno
5
Sokół Kamień : Błękitni Ropczyce
5
KS Wiązownica : MKS Kańczuga
5
Izolator Boguchwała : Piast Tuczempy
5
Sokół Kolbuszowa Dolna : Orzeł Przeworsk
5
KS Legion Pilzno : Polonia Przemyśl
5
Bieszczady Ustrzyki Dolne : Stal II Mielec
5
Igloopol Dębica : Wisłok Wiśniowa
5
Głogovia Głogów Małopolski : Izolator Boguchwała
4
MKS Kańczuga : Sokół Kamień
4
Piast Tuczempy : KS Wiązownica
4
Błękitni Ropczyce : Igloopol Dębica
4
Orzeł Przeworsk : JKS 1909 Jarosław
Stadion Orła
4
Karpaty Krosno : Stal Łańcut
4
Czarni Trześń : Sokół Kolbuszowa Dolna
4
Wisłok Wiśniowa : Bieszczady Ustrzyki Dolne
4
Stal II Mielec : KS Legion Pilzno
4
Polonia Przemyśl : Ekoball Stal Sanok
4
Stal II Mielec : Sokół Kolbuszowa Dolna
2
Sokół Kamień : Piast Tuczempy
3
KS Wiązownica : Głogovia Głogów Małopolski
3
Stal Łańcut : JKS 1909 Jarosław
3
Czarni Trześń : Orzeł Przeworsk
3
Ekoball Stal Sanok : Stal II Mielec
3
Izolator Boguchwała : Karpaty Krosno
3
Bieszczady Ustrzyki Dolne : Błękitni Ropczyce
3
Igloopol Dębica : MKS Kańczuga
3
KS Legion Pilzno : Wisłok Wiśniowa
3
Sokół Kolbuszowa Dolna : Polonia Przemyśl
3
MKS Kańczuga : Bieszczady Ustrzyki Dolne
2
Błękitni Ropczyce : KS Legion Pilzno
2
Orzeł Przeworsk : Stal Łańcut
Stadion Orła
2
Głogovia Głogów Małopolski : Sokół Kamień
2
JKS 1909 Jarosław : Izolator Boguchwała
2
Polonia Przemyśl : Czarni Trześń
2
Karpaty Krosno : KS Wiązownica
2
Wisłok Wiśniowa : Ekoball Stal Sanok
2
Piast Tuczempy : Igloopol Dębica
2
Sokół Kamień : Karpaty Krosno
1
Bieszczady Ustrzyki Dolne : Piast Tuczempy
1
Czarni Trześń : Stal II Mielec
1
KS Legion Pilzno : MKS Kańczuga
1
KS Wiązownica : JKS 1909 Jarosław
1
Igloopol Dębica : Głogovia Głogów Małopolski
1
Izolator Boguchwała : Stal Łańcut
1
Polonia Przemyśl : Orzeł Przeworsk
1
Ekoball Stal Sanok : Błękitni Ropczyce
1
Sokół Kolbuszowa Dolna : Wisłok Wiśniowa
1