2022-06-18 17:00:542022-06-18 | Polonia Przemyśl : Stal II Mielec | 1 - 1 | | 38 |
2022-06-18 17:00:492022-06-18 | Igloopol Dębica : Karpaty Krosno | 3 - 1 | | 38 |
2022-06-18 17:00:342022-06-18 | Sokół Kamień : JKS 1909 Jarosław | 1 - 1 | | 38 |
2022-06-18 17:00:112022-06-18 | Ekoball Stal Sanok : MKS Kańczuga | 4 - 0 | | 38 |
2022-06-18 17:00:112022-06-18 | Czarni Trześń : Wisłok Wiśniowa | 0 - 3 | | 38 |
2022-06-18 17:00:012022-06-18 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Błękitni Ropczyce | 1 - 3 | | 38 |
2022-06-18 16:00:232022-06-18 | Arłamów Ustrzyki Dolne : Głogovia Głogów Małopolski | 6 - 2 | | 38 |
2022-06-17 17:30:282022-06-17 | KS Legion Pilzno : Piast Tuczempy | 1 - 1 | | 38 |
2022-06-16 16:00:472022-06-16 | KS Wiązownica : Stal Łańcut | 2 - 2 | | 38 |
2022-06-15 17:00:202022-06-15 | Orzeł Przeworsk : Izolator Boguchwała | 2 - 2 | Stadion Orła | 38 |
2022-06-11 17:00:532022-06-11 | Izolator Boguchwała : KS Wiązownica | 5 - 0 | | 37 |
2022-06-11 17:00:452022-06-11 | Błękitni Ropczyce : Czarni Trześń | 4 - 2 | | 37 |
2022-06-11 17:00:402022-06-11 | Piast Tuczempy : Ekoball Stal Sanok | 0 - 1 | | 37 |
2022-06-11 17:00:392022-06-11 | Stal Łańcut : Sokół Kamień | 2 - 0 | | 37 |
2022-06-11 17:00:252022-06-11 | Wisłok Wiśniowa : Polonia Przemyśl | 2 - 0 | | 37 |
2022-06-11 17:00:212022-06-11 | Głogovia Głogów Małopolski : KS Legion Pilzno | 0 - 1 | | 37 |
2022-06-11 17:00:112022-06-11 | JKS 1909 Jarosław : Igloopol Dębica | 5 - 1 | | 37 |
2022-06-11 17:00:082022-06-11 | Karpaty Krosno : Arłamów Ustrzyki Dolne | 2 - 3 | | 37 |
2022-06-11 17:00:032022-06-11 | Stal II Mielec : Orzeł Przeworsk | 2 - 4 | | 37 |
2022-06-11 11:00:292022-06-11 | MKS Kańczuga : Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 - 6 | | 37 |
2022-06-08 18:00:452022-06-08 | Ekoball Stal Sanok : Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 0 | | 36 |
2022-06-08 17:30:512022-06-08 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Piast Tuczempy | 4 - 0 | | 36 |
2022-06-08 17:00:112022-06-08 | Sokół Kamień : Izolator Boguchwała | 2 - 0 | | 36 |
2022-06-08 17:00:072022-06-08 | Igloopol Dębica : Stal Łańcut | 4 - 1 | | 36 |
2022-06-08 17:00:062022-06-08 | Czarni Trześń : MKS Kańczuga | 0 - 5 | | 36 |
2022-06-08 17:00:062022-06-08 | KS Legion Pilzno : Karpaty Krosno | 3 - 0 | | 36 |
2022-06-08 17:00:032022-06-08 | Orzeł Przeworsk : KS Wiązownica | 0 - 3 | Stadion Orła | 36 |
2022-06-08 17:00:002022-06-08 | Polonia Przemyśl : Błękitni Ropczyce | 1 - 5 | | 36 |
2022-06-08 17:00:002022-06-08 | Arłamów Ustrzyki Dolne : JKS 1909 Jarosław | 0 - 5 | | 36 |
2022-06-08 15:00:192022-06-08 | Stal II Mielec : Wisłok Wiśniowa | 1 - 7 | | 36 |
2022-06-05 17:00:452022-06-05 | Wisłok Wiśniowa : Orzeł Przeworsk | 1 - 4 | | 35 |
2022-06-04 18:00:022022-06-04 | Stal Łańcut : Arłamów Ustrzyki Dolne | 2 - 1 | | 35 |
2022-06-04 17:00:322022-06-04 | Błękitni Ropczyce : Stal II Mielec | 4 - 0 | | 35 |
2022-06-04 17:00:192022-06-04 | Karpaty Krosno : Ekoball Stal Sanok | 2 - 1 | | 35 |
2022-06-04 17:00:152022-06-04 | JKS 1909 Jarosław : KS Legion Pilzno | 1 - 2 | | 35 |
2022-06-04 16:00:472022-06-04 | Piast Tuczempy : Czarni Trześń | 2 - 0 | | 35 |
2022-06-04 12:00:462022-06-04 | Izolator Boguchwała : Igloopol Dębica | 4 - 3 | | 35 |
2022-06-04 11:00:512022-06-04 | KS Wiązownica : Sokół Kamień | 1 - 0 | | 35 |
2022-06-04 11:00:332022-06-04 | MKS Kańczuga : Polonia Przemyśl | 2 - 2 | | 35 |
2022-06-03 18:00:502022-06-03 | Głogovia Głogów Małopolski : Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 - 2 | | 35 |
2022-05-29 14:00:392022-05-29 | Arłamów Ustrzyki Dolne : Izolator Boguchwała | 0 - 2 | | 34 |
2022-05-28 17:30:582022-05-28 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Karpaty Krosno | 3 - 2 | | 34 |
2022-05-28 17:00:292022-05-28 | Czarni Trześń : Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 2 | | 34 |
2022-05-28 17:00:092022-05-28 | KS Legion Pilzno : Stal Łańcut | 2 - 3 | | 34 |
2022-05-28 16:00:142022-05-28 | Orzeł Przeworsk : Sokół Kamień | 2 - 0 | Stadion Orła | 34 |
2022-05-28 13:00:492022-05-28 | Ekoball Stal Sanok : JKS 1909 Jarosław | 0 - 4 | | 34 |
2022-05-28 11:00:582022-05-28 | Stal II Mielec : MKS Kańczuga | 4 - 1 | | 34 |
2022-05-28 11:00:342022-05-28 | Igloopol Dębica : KS Wiązownica | 0 - 2 | | 34 |
2022-05-28 11:00:202022-05-28 | Polonia Przemyśl : Piast Tuczempy | 2 - 0 | | 34 |
2022-05-27 17:00:492022-05-27 | Wisłok Wiśniowa : Błękitni Ropczyce | 4 - 0 | | 34 |
2022-05-25 18:00:332022-05-25 | JKS 1909 Jarosław : Sokół Kolbuszowa Dolna | 3 - 2 | | 33 |
2022-05-25 18:00:032022-05-25 | Stal Łańcut : Ekoball Stal Sanok | 0 - 2 | | 33 |
2022-05-25 17:30:302022-05-25 | Głogovia Głogów Małopolski : Polonia Przemyśl | 1 - 1 | | 33 |
2022-05-25 17:00:522022-05-25 | MKS Kańczuga : Wisłok Wiśniowa | 0 - 2 | | 33 |
2022-05-25 17:00:402022-05-25 | Karpaty Krosno : Czarni Trześń | 6 - 0 | | 33 |
2022-05-25 17:00:202022-05-25 | Błękitni Ropczyce : Orzeł Przeworsk | 1 - 2 | | 33 |
2022-05-25 17:00:202022-05-25 | Sokół Kamień : Igloopol Dębica | 3 - 4 | | 33 |
2022-05-25 17:00:042022-05-25 | KS Wiązownica : Arłamów Ustrzyki Dolne | 4 - 1 | | 33 |
2022-05-25 17:00:032022-05-25 | Izolator Boguchwała : KS Legion Pilzno | 4 - 0 | | 33 |
2022-05-25 16:00:372022-05-25 | Piast Tuczempy : Stal II Mielec | 2 - 3 | | 33 |
2022-05-22 11:00:542022-05-22 | Stal II Mielec : Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 3 | | 32 |
2022-05-21 18:00:172022-05-21 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Stal Łańcut | 2 - 2 | | 32 |
2022-05-21 18:00:042022-05-21 | Ekoball Stal Sanok : Izolator Boguchwała | 1 - 1 | | 32 |
2022-05-21 17:00:502022-05-21 | Orzeł Przeworsk : Igloopol Dębica | 1 - 3 | Stadion Orła | 32 |
2022-05-21 17:00:442022-05-21 | Czarni Trześń : JKS 1909 Jarosław | 2 - 3 | | 32 |
2022-05-21 17:00:052022-05-21 | Wisłok Wiśniowa : Piast Tuczempy | 2 - 1 | | 32 |
2022-05-21 15:00:332022-05-21 | KS Legion Pilzno : KS Wiązownica | 2 - 1 | | 32 |
2022-05-21 11:00:222022-05-21 | Polonia Przemyśl : Karpaty Krosno | 0 - 1 | | 32 |
2022-05-21 11:00:172022-05-21 | Błękitni Ropczyce : MKS Kańczuga | 4 - 0 | | 32 |
2022-05-18 18:00:302022-05-18 | Arłamów Ustrzyki Dolne : Sokół Kamień | 0 - 0 | | 32 |
2022-05-15 17:00:182022-05-15 | Sokół Kamień : KS Legion Pilzno | 1 - 2 | | 31 |
2022-05-15 16:00:382022-05-15 | Igloopol Dębica : Arłamów Ustrzyki Dolne | 3 - 1 | | 31 |
2022-05-14 17:00:482022-05-14 | JKS 1909 Jarosław : Polonia Przemyśl | 1 - 3 | | 31 |
2022-05-14 17:00:382022-05-14 | Głogovia Głogów Małopolski : Wisłok Wiśniowa | 3 - 0 | | 31 |
2022-05-14 17:00:142022-05-14 | KS Wiązownica : Ekoball Stal Sanok | 4 - 1 | | 31 |
2022-05-14 16:30:172022-05-14 | MKS Kańczuga : Orzeł Przeworsk | 3 - 2 | | 31 |
2022-05-14 16:00:542022-05-14 | Piast Tuczempy : Błękitni Ropczyce | 0 - 1 | | 31 |
2022-05-14 12:00:362022-05-14 | Izolator Boguchwała : Sokół Kolbuszowa Dolna | 3 - 0 | | 31 |
2022-05-14 11:00:592022-05-14 | Karpaty Krosno : Stal II Mielec | 3 - 0 | | 31 |
2022-05-13 20:00:262022-05-13 | Stal Łańcut : Czarni Trześń | 1 - 1 | | 31 |
2022-05-11 18:00:552022-05-11 | Ekoball Stal Sanok : Sokół Kamień | 2 - 0 | | 30 |
2022-05-11 17:30:122022-05-11 | Sokół Kolbuszowa Dolna : KS Wiązownica | 1 - 2 | | 30 |
2022-05-11 17:00:572022-05-11 | Czarni Trześń : Izolator Boguchwała | 0 - 5 | | 30 |
2022-05-11 17:00:472022-05-11 | Polonia Przemyśl : Stal Łańcut | 2 - 2 | | 30 |
2022-05-11 17:00:372022-05-11 | Błękitni Ropczyce : Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 2 | | 30 |
2022-05-11 17:00:322022-05-11 | MKS Kańczuga : Piast Tuczempy | 1 - 4 | | 30 |
2022-05-11 17:00:292022-05-11 | KS Legion Pilzno : Igloopol Dębica | 1 - 0 | | 30 |
2022-05-11 17:00:052022-05-11 | Orzeł Przeworsk : Arłamów Ustrzyki Dolne | 1 - 3 | Stadion Orła | 30 |
2022-05-11 17:00:052022-05-11 | Wisłok Wiśniowa : Karpaty Krosno | 1 - 2 | | 30 |
2022-05-11 15:00:112022-05-11 | Stal II Mielec : JKS 1909 Jarosław | 1 - 4 | | 30 |
2022-05-08 17:00:242022-05-08 | Sokół Kamień : Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 1 | | 29 |
2022-05-07 18:00:342022-05-07 | Stal Łańcut : Stal II Mielec | 6 - 1 | | 29 |
2022-05-07 17:00:592022-05-07 | JKS 1909 Jarosław : Wisłok Wiśniowa | 3 - 1 | | 29 |
2022-05-07 17:00:242022-05-07 | Głogovia Głogów Małopolski : MKS Kańczuga | 2 - 0 | | 29 |
2022-05-07 16:00:392022-05-07 | Piast Tuczempy : Orzeł Przeworsk | 0 - 0 | | 29 |
2022-05-07 16:00:132022-05-07 | KS Wiązownica : Czarni Trześń | 3 - 0 | | 29 |
2022-05-07 15:00:342022-05-07 | Igloopol Dębica : Ekoball Stal Sanok | 1 - 1 | | 29 |
2022-05-07 14:00:162022-05-07 | Izolator Boguchwała : Polonia Przemyśl | 3 - 1 | | 29 |
2022-05-07 11:00:392022-05-07 | Arłamów Ustrzyki Dolne : KS Legion Pilzno | 1 - 2 | | 29 |
2022-05-07 11:00:362022-05-07 | Karpaty Krosno : Błękitni Ropczyce | 1 - 0 | | 29 |
2022-05-01 17:00:532022-05-01 | Błękitni Ropczyce : JKS 1909 Jarosław | 1 - 1 | | 28 |
2022-05-01 17:00:222022-05-01 | Ekoball Stal Sanok : Arłamów Ustrzyki Dolne | 1 - 0 | | 28 |
2022-04-30 17:00:582022-04-30 | Orzeł Przeworsk : KS Legion Pilzno | 0 - 1 | Stadion Orła | 28 |
2022-04-30 16:30:132022-04-30 | MKS Kańczuga : Karpaty Krosno | 0 - 1 | | 28 |
2022-04-30 16:00:422022-04-30 | Wisłok Wiśniowa : Stal Łańcut | 1 - 3 | | 28 |
2022-04-30 13:00:432022-04-30 | Czarni Trześń : Sokół Kamień | 1 - 6 | | 28 |
2022-04-30 11:00:562022-04-30 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Igloopol Dębica | 1 - 3 | | 28 |
2022-04-30 11:00:372022-04-30 | Piast Tuczempy : Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 1 | | 28 |
2022-04-30 11:00:082022-04-30 | Stal II Mielec : Izolator Boguchwała | 2 - 4 | | 28 |
2022-04-30 11:00:042022-04-30 | Polonia Przemyśl : KS Wiązownica | 2 - 0 | | 28 |
2022-04-27 17:15:032022-04-27 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Czarni Trześń | 5 - 0 | | 23 |
2022-04-27 17:00:202022-04-27 | Izolator Boguchwała : Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 0 | | 23 |
2022-04-24 17:00:232022-04-24 | KS Wiązownica : Stal II Mielec | 5 - 1 | | 27 |
2022-04-24 16:00:452022-04-24 | Sokół Kamień : Polonia Przemyśl | 1 - 2 | | 27 |
2022-04-24 14:00:012022-04-24 | Arłamów Ustrzyki Dolne : Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 - 0 | | 27 |
2022-04-23 18:00:002022-04-23 | Stal Łańcut : Błękitni Ropczyce | 0 - 2 | | 27 |
2022-04-23 17:00:172022-04-23 | JKS 1909 Jarosław : MKS Kańczuga | 4 - 0 | | 27 |
2022-04-23 16:00:242022-04-23 | Głogovia Głogów Małopolski : Orzeł Przeworsk | 1 - 2 | | 27 |
2022-04-23 16:00:212022-04-23 | Izolator Boguchwała : Wisłok Wiśniowa | 1 - 1 | | 27 |
2022-04-23 16:00:192022-04-23 | KS Legion Pilzno : Ekoball Stal Sanok | 1 - 1 | | 27 |
2022-04-23 16:00:142022-04-23 | Karpaty Krosno : Piast Tuczempy | 3 - 0 | | 27 |
2022-04-23 15:00:552022-04-23 | Igloopol Dębica : Czarni Trześń | 2 - 1 | | 27 |
2022-04-20 17:30:342022-04-20 | Sokół Kolbuszowa Dolna : KS Legion Pilzno | 2 - 0 | | 26 |
2022-04-20 17:30:212022-04-20 | Głogovia Głogów Małopolski : Karpaty Krosno | 0 - 0 | | 26 |
2022-04-20 17:00:542022-04-20 | MKS Kańczuga : Stal Łańcut | 0 - 4 | | 26 |
2022-04-20 17:00:362022-04-20 | Błękitni Ropczyce : Izolator Boguchwała | 0 - 3 | | 26 |
2022-04-20 17:00:272022-04-20 | Polonia Przemyśl : Igloopol Dębica | 3 - 2 | | 26 |
2022-04-20 17:00:102022-04-20 | Czarni Trześń : Arłamów Ustrzyki Dolne | 0 - 4 | | 26 |
2022-04-20 16:30:282022-04-20 | Orzeł Przeworsk : Ekoball Stal Sanok | 1 - 0 | Stadion Orła | 26 |
2022-04-20 16:00:502022-04-20 | Piast Tuczempy : JKS 1909 Jarosław | 0 - 3 | | 26 |
2022-04-20 16:00:362022-04-20 | Wisłok Wiśniowa : KS Wiązownica | 1 - 3 | | 26 |
2022-04-20 15:00:522022-04-20 | Stal II Mielec : Sokół Kamień | 5 - 3 | | 26 |
2022-04-16 16:00:242022-04-16 | KS Legion Pilzno : Czarni Trześń | 2 - 0 | | 25 |
2022-04-16 15:00:172022-04-16 | Sokół Kamień : Wisłok Wiśniowa | 0 - 0 | | 25 |
2022-04-16 14:00:292022-04-16 | Arłamów Ustrzyki Dolne : Polonia Przemyśl | 2 - 4 | | 25 |
2022-04-16 14:00:132022-04-16 | Stal Łańcut : Piast Tuczempy | 3 - 4 | | 25 |
2022-04-16 13:30:262022-04-16 | KS Wiązownica : Błękitni Ropczyce | 6 - 1 | | 25 |
2022-04-16 12:00:222022-04-16 | Izolator Boguchwała : MKS Kańczuga | 6 - 1 | | 25 |
2022-04-16 11:00:302022-04-16 | Karpaty Krosno : Orzeł Przeworsk | 2 - 1 | | 25 |
2022-04-16 11:00:272022-04-16 | JKS 1909 Jarosław : Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 0 | | 25 |
2022-04-16 11:00:162022-04-16 | Igloopol Dębica : Stal II Mielec | 7 - 0 | | 25 |
2022-04-13 19:00:172022-04-13 | Ekoball Stal Sanok : Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 2 | | 25 |
2022-04-13 17:30:532022-04-13 | KS Legion Pilzno : Stal II Mielec | 2 - 0 | | 23 |
2022-04-13 17:00:442022-04-13 | Sokół Kamień : MKS Kańczuga | 2 - 0 | | 23 |
2022-04-09 16:00:572022-04-09 | MKS Kańczuga : KS Wiązownica | 0 - 5 | | 24 |
2022-04-09 16:00:452022-04-09 | Błękitni Ropczyce : Sokół Kamień | 0 - 4 | | 24 |
2022-04-09 15:30:352022-04-09 | Piast Tuczempy : Izolator Boguchwała | 1 - 1 | | 24 |
2022-04-09 15:00:512022-04-09 | Karpaty Krosno : JKS 1909 Jarosław | 1 - 2 | | 24 |
2022-04-09 15:00:412022-04-09 | Orzeł Przeworsk : Sokół Kolbuszowa Dolna | 5 - 1 | Stadion Orła | 24 |
2022-04-09 15:00:292022-04-09 | Stal II Mielec : Arłamów Ustrzyki Dolne | 2 - 1 | | 24 |
2022-04-09 15:00:122022-04-09 | Wisłok Wiśniowa : Igloopol Dębica | 2 - 3 | | 24 |
2022-04-09 13:00:232022-04-09 | Czarni Trześń : Ekoball Stal Sanok | 0 - 4 | | 24 |
2022-04-09 11:00:162022-04-09 | Polonia Przemyśl : KS Legion Pilzno | 1 - 0 | | 24 |
2022-04-09 11:00:082022-04-09 | Głogovia Głogów Małopolski : Stal Łańcut | 2 - 1 | | 24 |
2022-04-06 19:00:062022-04-06 | Stal Łańcut : Izolator Boguchwała | 0 - 2 | | 20 |
2022-04-06 16:30:372022-04-06 | Wisłok Wiśniowa : Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 - 3 | | 20 |
2022-04-06 16:30:362022-04-06 | Błękitni Ropczyce : Ekoball Stal Sanok | 1 - 1 | | 20 |
2022-04-06 16:30:292022-04-06 | MKS Kańczuga : KS Legion Pilzno | 1 - 1 | | 20 |
2022-04-06 16:30:222022-04-06 | Orzeł Przeworsk : Polonia Przemyśl | 1 - 2 | Stadion Orła | 20 |
2022-04-06 16:30:152022-04-06 | Głogovia Głogów Małopolski : Igloopol Dębica | 2 - 3 | | 20 |
2022-04-06 16:30:132022-04-06 | Piast Tuczempy : Arłamów Ustrzyki Dolne | 2 - 0 | | 20 |
2022-04-03 14:00:342022-04-03 | Arłamów Ustrzyki Dolne : Wisłok Wiśniowa | 1 - 3 | | 23 |
2022-04-02 18:30:182022-04-02 | Ekoball Stal Sanok : Polonia Przemyśl | 0 - 1 | | 23 |
2022-04-02 16:00:182022-04-02 | JKS 1909 Jarosław : Orzeł Przeworsk | 2 - 0 | | 23 |
2022-04-02 15:30:452022-04-02 | KS Wiązownica : Piast Tuczempy | 4 - 0 | | 23 |
2022-04-02 15:00:562022-04-02 | Igloopol Dębica : Błękitni Ropczyce | 5 - 0 | | 23 |
2022-04-01 18:00:472022-04-01 | Stal Łańcut : Karpaty Krosno | 1 - 1 | | 23 |
2022-03-27 11:00:382022-03-27 | Stal II Mielec : Ekoball Stal Sanok | 4 - 1 | | 22 |
2022-03-26 18:00:592022-03-26 | JKS 1909 Jarosław : Stal Łańcut | 3 - 1 | | 22 |
2022-03-26 15:00:562022-03-26 | Błękitni Ropczyce : Arłamów Ustrzyki Dolne | 1 - 2 | | 22 |
2022-03-26 15:00:032022-03-26 | Wisłok Wiśniowa : KS Legion Pilzno | 1 - 1 | | 22 |
2022-03-26 14:30:532022-03-26 | Piast Tuczempy : Sokół Kamień | 2 - 0 | | 22 |
2022-03-26 14:00:582022-03-26 | MKS Kańczuga : Igloopol Dębica | 1 - 1 | | 22 |
2022-03-26 14:00:542022-03-26 | Karpaty Krosno : Izolator Boguchwała | 2 - 2 | | 22 |
2022-03-26 13:00:452022-03-26 | Orzeł Przeworsk : Czarni Trześń | 2 - 0 | Stadion Orła | 22 |
2022-03-26 12:00:002022-03-26 | Głogovia Głogów Małopolski : KS Wiązownica | 0 - 1 | | 22 |
2022-03-26 11:00:102022-03-26 | Polonia Przemyśl : Sokół Kolbuszowa Dolna | 5 - 0 | | 22 |
2022-03-20 15:00:202022-03-20 | Stal Łańcut : Orzeł Przeworsk | 3 - 0 | | 21 |
2022-03-20 14:00:352022-03-20 | Arłamów Ustrzyki Dolne : MKS Kańczuga | 3 - 1 | | 21 |
2022-03-20 14:00:352022-03-20 | Czarni Trześń : Polonia Przemyśl | 1 - 2 | | 21 |
2022-03-20 13:00:252022-03-20 | Sokół Kamień : Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 2 | | 21 |
2022-03-19 15:00:512022-03-19 | KS Legion Pilzno : Błękitni Ropczyce | 0 - 3 | | 21 |
2022-03-19 15:00:132022-03-19 | Igloopol Dębica : Piast Tuczempy | 3 - 1 | | 21 |
2022-03-19 15:00:012022-03-19 | Izolator Boguchwała : JKS 1909 Jarosław | 2 - 2 | | 21 |
2022-03-19 14:30:432022-03-19 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Stal II Mielec | 6 - 2 | | 21 |
2022-03-19 14:00:392022-03-19 | KS Wiązownica : Karpaty Krosno | 2 - 0 | | 21 |
2022-03-19 13:00:372022-03-19 | Ekoball Stal Sanok : Wisłok Wiśniowa | 3 - 2 | | 21 |
2022-03-12 18:00:382022-03-12 | JKS 1909 Jarosław : KS Wiązownica | 2 - 0 | | 20 |
2022-03-12 12:00:262022-03-12 | Stal II Mielec : Czarni Trześń | 3 - 0 | | 20 |
2022-03-12 11:30:032022-03-12 | Karpaty Krosno : Sokół Kamień | 2 - 0 | | 20 |
2021-11-21 14:00:212021-11-21 | MKS Kańczuga : Ekoball Stal Sanok | 0 - 2 | | 19 |
2021-11-21 13:00:322021-11-21 | Stal Łańcut : KS Wiązownica | 0 - 3 | | 19 |
2021-11-20 14:00:352021-11-20 | Piast Tuczempy : KS Legion Pilzno | 3 - 1 | | 19 |
2021-11-20 13:30:522021-11-20 | Błękitni Ropczyce : Sokół Kolbuszowa Dolna | 3 - 3 | | 19 |
2021-11-20 13:00:492021-11-20 | JKS 1909 Jarosław : Sokół Kamień | 1 - 0 | | 19 |
2021-11-20 13:00:392021-11-20 | Wisłok Wiśniowa : Czarni Trześń | 9 - 0 | | 19 |
2021-11-20 12:00:372021-11-20 | Izolator Boguchwała : Orzeł Przeworsk | 4 - 0 | | 19 |
2021-11-20 11:00:492021-11-20 | Głogovia Głogów Małopolski : Arłamów Ustrzyki Dolne | 2 - 0 | | 19 |
2021-11-20 11:00:312021-11-20 | Karpaty Krosno : Igloopol Dębica | 3 - 0 | | 19 |
2021-11-20 11:00:302021-11-20 | Stal II Mielec : Polonia Przemyśl | 2 - 3 | | 19 |
2021-11-14 14:00:562021-11-14 | Czarni Trześń : Błękitni Ropczyce | 1 - 1 | | 18 |
2021-11-14 14:00:342021-11-14 | KS Legion Pilzno : Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 3 | | 18 |
2021-11-14 13:30:072021-11-14 | Sokół Kamień : Stal Łańcut | 0 - 1 | | 18 |
2021-11-14 13:15:222021-11-14 | KS Wiązownica : Izolator Boguchwała | 0 - 0 | | 18 |
2021-11-14 13:00:452021-11-14 | Ekoball Stal Sanok : Piast Tuczempy | 2 - 1 | | 18 |
2021-11-14 13:00:382021-11-14 | Arłamów Ustrzyki Dolne : Karpaty Krosno | 2 - 4 | | 18 |
2021-11-14 13:00:052021-11-14 | Igloopol Dębica : JKS 1909 Jarosław | 2 - 1 | | 18 |
2021-11-14 12:00:422021-11-14 | Orzeł Przeworsk : Stal II Mielec | 1 - 1 | Stadion Orła | 18 |
2021-11-13 11:00:482021-11-13 | Polonia Przemyśl : Wisłok Wiśniowa | 1 - 1 | | 18 |
2021-11-13 11:00:142021-11-13 | Sokół Kolbuszowa Dolna : MKS Kańczuga | 7 - 0 | | 18 |
2021-11-11 14:00:502021-11-11 | MKS Kańczuga : Czarni Trześń | 2 - 1 | | 17 |
2021-11-11 14:00:452021-11-11 | Karpaty Krosno : KS Legion Pilzno | 1 - 0 | | 17 |
2021-11-11 14:00:262021-11-11 | Piast Tuczempy : Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 0 | | 17 |
2021-11-11 14:00:212021-11-11 | Stal Łańcut : Igloopol Dębica | 4 - 0 | | 17 |
2021-11-11 14:00:072021-11-11 | Głogovia Głogów Małopolski : Ekoball Stal Sanok | 1 - 1 | | 17 |
2021-11-11 14:00:002021-11-11 | Wisłok Wiśniowa : Stal II Mielec | 5 - 2 | | 17 |
2021-11-11 13:00:242021-11-11 | JKS 1909 Jarosław : Arłamów Ustrzyki Dolne | 4 - 1 | | 17 |
2021-11-11 13:00:012021-11-11 | Izolator Boguchwała : Sokół Kamień | 4 - 0 | | 17 |
2021-11-11 12:00:402021-11-11 | KS Wiązownica : Orzeł Przeworsk | 4 - 2 | | 17 |
2021-11-11 11:00:332021-11-11 | Błękitni Ropczyce : Polonia Przemyśl | 5 - 2 | | 17 |
2021-11-07 14:00:392021-11-07 | Sokół Kamień : KS Wiązownica | 2 - 2 | | 16 |
2021-11-07 13:00:472021-11-07 | Arłamów Ustrzyki Dolne : Stal Łańcut | 0 - 1 | | 16 |
2021-11-07 11:00:592021-11-07 | Stal II Mielec : Błękitni Ropczyce | 3 - 1 | | 16 |
2021-11-06 14:00:472021-11-06 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 2 | | 16 |
2021-11-06 14:00:292021-11-06 | KS Legion Pilzno : JKS 1909 Jarosław | 1 - 1 | | 16 |
2021-11-06 14:00:252021-11-06 | Czarni Trześń : Piast Tuczempy | 0 - 3 | | 16 |
2021-11-06 13:30:132021-11-06 | Igloopol Dębica : Izolator Boguchwała | 0 - 1 | | 16 |
2021-11-06 13:00:492021-11-06 | Ekoball Stal Sanok : Karpaty Krosno | 0 - 0 | | 16 |
2021-11-06 12:00:102021-11-06 | Orzeł Przeworsk : Wisłok Wiśniowa | 1 - 1 | Stadion Orła | 16 |
2021-11-06 11:00:022021-11-06 | Polonia Przemyśl : MKS Kańczuga | 3 - 1 | | 16 |
2021-10-31 14:30:042021-10-31 | Sokół Kamień : Orzeł Przeworsk | 1 - 0 | | 15 |
2021-10-30 15:00:142021-10-30 | Piast Tuczempy : Polonia Przemyśl | 0 - 0 | | 15 |
2021-10-30 14:00:582021-10-30 | Karpaty Krosno : Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 - 1 | | 15 |
2021-10-30 14:00:532021-10-30 | Głogovia Głogów Małopolski : Czarni Trześń | 5 - 1 | | 15 |
2021-10-30 14:00:332021-10-30 | JKS 1909 Jarosław : Ekoball Stal Sanok | 1 - 0 | | 15 |
2021-10-30 12:00:092021-10-30 | MKS Kańczuga : Stal II Mielec | 1 - 4 | | 15 |
2021-10-30 11:00:472021-10-30 | Błękitni Ropczyce : Wisłok Wiśniowa | 0 - 0 | | 15 |
2021-10-30 11:00:232021-10-30 | KS Wiązownica : Igloopol Dębica | 2 - 2 | | 15 |
2021-10-30 11:00:012021-10-30 | Izolator Boguchwała : Arłamów Ustrzyki Dolne | 4 - 1 | | 15 |
2021-10-29 18:00:032021-10-29 | Stal Łańcut : KS Legion Pilzno | 2 - 0 | | 15 |
2021-10-24 14:30:102021-10-24 | Wisłok Wiśniowa : MKS Kańczuga | 4 - 0 | | 14 |
2021-10-24 14:00:302021-10-24 | Arłamów Ustrzyki Dolne : KS Wiązownica | 0 - 5 | | 14 |
2021-10-23 15:00:502021-10-23 | Sokół Kolbuszowa Dolna : JKS 1909 Jarosław | 3 - 1 | | 14 |
2021-10-23 15:00:472021-10-23 | Czarni Trześń : Karpaty Krosno | 1 - 1 | | 14 |
2021-10-23 15:00:412021-10-23 | Igloopol Dębica : Sokół Kamień | 1 - 4 | | 14 |
2021-10-23 15:00:372021-10-23 | Stal II Mielec : Piast Tuczempy | 4 - 1 | | 14 |
2021-10-23 14:30:052021-10-23 | Orzeł Przeworsk : Błękitni Ropczyce | 3 - 0 | Stadion Orła | 14 |
2021-10-23 11:00:582021-10-23 | Polonia Przemyśl : Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 2 | | 14 |
2021-10-23 11:00:472021-10-23 | KS Legion Pilzno : Izolator Boguchwała | 2 - 1 | | 14 |
2021-10-22 18:30:402021-10-22 | Ekoball Stal Sanok : Stal Łańcut | 1 - 1 | | 14 |
2021-10-17 17:00:062021-10-17 | Stal Łańcut : Sokół Kolbuszowa Dolna | 4 - 1 | | 13 |
2021-10-17 15:00:362021-10-17 | Sokół Kamień : Arłamów Ustrzyki Dolne | 0 - 0 | | 13 |
2021-10-17 15:00:192021-10-17 | MKS Kańczuga : Błękitni Ropczyce | 0 - 3 | | 13 |
2021-10-17 14:00:502021-10-17 | Karpaty Krosno : Polonia Przemyśl | 0 - 1 | | 13 |
2021-10-16 15:00:532021-10-16 | Izolator Boguchwała : Ekoball Stal Sanok | 1 - 1 | | 13 |
2021-10-16 15:00:462021-10-16 | JKS 1909 Jarosław : Czarni Trześń | 0 - 0 | | 13 |
2021-10-16 15:00:412021-10-16 | Igloopol Dębica : Orzeł Przeworsk | 3 - 0 | | 13 |
2021-10-16 15:00:392021-10-16 | Piast Tuczempy : Wisłok Wiśniowa | 1 - 2 | | 13 |
2021-10-16 14:30:002021-10-16 | KS Wiązownica : KS Legion Pilzno | 2 - 2 | | 13 |
2021-10-16 11:00:582021-10-16 | Głogovia Głogów Małopolski : Stal II Mielec | 3 - 2 | | 13 |
2021-10-13 18:30:552021-10-13 | Ekoball Stal Sanok : Czarni Trześń | 4 - 0 | | 5 |
2021-10-10 16:00:462021-10-10 | Stal II Mielec : Karpaty Krosno | 0 - 2 | | 12 |
2021-10-10 15:00:022021-10-10 | Wisłok Wiśniowa : Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 0 | | 12 |
2021-10-09 16:00:202021-10-09 | Czarni Trześń : Stal Łańcut | 0 - 4 | | 12 |
2021-10-09 15:30:412021-10-09 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Izolator Boguchwała | 1 - 2 | | 12 |
2021-10-09 15:00:592021-10-09 | Ekoball Stal Sanok : KS Wiązownica | 0 - 2 | | 12 |
2021-10-09 15:00:412021-10-09 | Błękitni Ropczyce : Piast Tuczempy | 0 - 2 | | 12 |
2021-10-09 15:00:252021-10-09 | KS Legion Pilzno : Sokół Kamień | 0 - 1 | | 12 |
2021-10-09 14:30:192021-10-09 | Orzeł Przeworsk : MKS Kańczuga | 1 - 1 | Stadion Orła | 12 |
2021-10-09 14:00:002021-10-09 | Arłamów Ustrzyki Dolne : Igloopol Dębica | 1 - 0 | | 12 |
2021-10-09 11:00:002021-10-09 | Polonia Przemyśl : JKS 1909 Jarosław | 0 - 3 | | 12 |
2021-10-06 16:00:182021-10-06 | Głogovia Głogów Małopolski : Piast Tuczempy | 5 - 1 | | 9 |
2021-10-03 16:30:092021-10-03 | Sokół Kamień : Ekoball Stal Sanok | 1 - 0 | | 11 |
2021-10-03 14:00:062021-10-03 | Stal Łańcut : Polonia Przemyśl | 0 - 0 | | 11 |
2021-10-02 15:30:042021-10-02 | Piast Tuczempy : MKS Kańczuga | 2 - 2 | | 11 |
2021-10-02 15:30:022021-10-02 | Izolator Boguchwała : Czarni Trześń | 3 - 0 | | 11 |
2021-10-02 15:00:562021-10-02 | Igloopol Dębica : KS Legion Pilzno | 2 - 1 | | 11 |
2021-10-02 15:00:372021-10-02 | JKS 1909 Jarosław : Stal II Mielec | 1 - 2 | | 11 |
2021-10-02 14:00:332021-10-02 | KS Wiązownica : Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 0 | | 11 |
2021-10-02 11:00:502021-10-02 | Głogovia Głogów Małopolski : Błękitni Ropczyce | 3 - 2 | | 11 |
2021-10-02 11:00:402021-10-02 | Bieszczady Ustrzyki Dolne : Orzeł Przeworsk | 2 - 0 | | 11 |
2021-10-02 10:00:362021-10-02 | Karpaty Krosno : Wisłok Wiśniowa | 4 - 0 | | 11 |
2021-09-29 18:00:132021-09-29 | Stal Łańcut : Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 1 | | 5 |
2021-09-29 15:30:422021-09-29 | Wisłok Wiśniowa : JKS 1909 Jarosław | 1 - 1 | | 10 |
2021-09-26 16:00:512021-09-26 | MKS Kańczuga : Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 3 | | 10 |
2021-09-26 16:00:312021-09-26 | Orzeł Przeworsk : Piast Tuczempy | 2 - 3 | Stadion Orła | 10 |
2021-09-26 11:00:502021-09-26 | Stal II Mielec : Stal Łańcut | 0 - 1 | | 10 |
2021-09-25 16:30:112021-09-25 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Sokół Kamień | 3 - 0 | | 10 |
2021-09-25 16:00:482021-09-25 | Czarni Trześń : KS Wiązownica | 0 - 7 | | 10 |
2021-09-25 16:00:262021-09-25 | Błękitni Ropczyce : Karpaty Krosno | 0 - 2 | | 10 |
2021-09-25 11:00:552021-09-25 | Ekoball Stal Sanok : Igloopol Dębica | 1 - 0 | | 10 |
2021-09-25 11:00:112021-09-25 | Polonia Przemyśl : Izolator Boguchwała | 0 - 3 | | 10 |
2021-09-24 16:30:282021-09-24 | KS Legion Pilzno : Bieszczady Ustrzyki Dolne | 0 - 2 | | 10 |
2021-09-22 16:00:272021-09-22 | Orzeł Przeworsk : Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 0 | Stadion Orła | 8 |
2021-09-19 15:00:292021-09-19 | Bieszczady Ustrzyki Dolne : Ekoball Stal Sanok | 1 - 2 | | 9 |
2021-09-19 13:00:482021-09-19 | Sokół Kamień : Czarni Trześń | 3 - 2 | | 9 |
2021-09-18 18:00:532021-09-18 | Stal Łańcut : Wisłok Wiśniowa | 2 - 1 | | 9 |
2021-09-18 17:00:542021-09-18 | Karpaty Krosno : MKS Kańczuga | 2 - 0 | | 9 |
2021-09-18 16:00:402021-09-18 | Izolator Boguchwała : Stal II Mielec | 1 - 3 | | 9 |
2021-09-18 15:30:522021-09-18 | KS Wiązownica : Polonia Przemyśl | 5 - 1 | | 9 |
2021-09-18 14:00:582021-09-18 | JKS 1909 Jarosław : Błękitni Ropczyce | 2 - 1 | | 9 |
2021-09-18 11:00:522021-09-18 | KS Legion Pilzno : Orzeł Przeworsk | 2 - 1 | | 9 |
2021-09-18 11:00:252021-09-18 | Igloopol Dębica : Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 - 2 | | 9 |
2021-09-15 17:00:522021-09-15 | Polonia Przemyśl : Sokół Kamień | 4 - 2 | | 8 |
2021-09-15 17:00:452021-09-15 | Czarni Trześń : Igloopol Dębica | 1 - 2 | | 8 |
2021-09-15 17:00:312021-09-15 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Bieszczady Ustrzyki Dolne | 5 - 2 | | 8 |
2021-09-15 17:00:122021-09-15 | Ekoball Stal Sanok : KS Legion Pilzno | 1 - 1 | | 8 |
2021-09-15 16:00:592021-09-15 | Stal II Mielec : KS Wiązownica | 1 - 1 | | 8 |
2021-09-15 16:00:442021-09-15 | MKS Kańczuga : JKS 1909 Jarosław | 2 - 3 | | 8 |
2021-09-15 16:00:422021-09-15 | Piast Tuczempy : Karpaty Krosno | 1 - 1 | | 8 |
2021-09-15 16:00:212021-09-15 | Błękitni Ropczyce : Stal Łańcut | 2 - 0 | | 8 |
2021-09-15 16:00:102021-09-15 | Wisłok Wiśniowa : Izolator Boguchwała | 1 - 2 | | 8 |
2021-09-12 18:00:262021-09-12 | Stal Łańcut : MKS Kańczuga | 2 - 5 | | 7 |
2021-09-12 17:00:582021-09-12 | Ekoball Stal Sanok : Orzeł Przeworsk | 0 - 0 | | 7 |
2021-09-12 17:00:012021-09-12 | Karpaty Krosno : Głogovia Głogów Małopolski | 3 - 0 | | 7 |
2021-09-12 16:30:422021-09-12 | KS Wiązownica : Wisłok Wiśniowa | 5 - 0 | | 7 |
2021-09-12 16:00:472021-09-12 | Sokół Kamień : Stal II Mielec | 2 - 0 | | 7 |
2021-09-12 15:00:582021-09-12 | Bieszczady Ustrzyki Dolne : Czarni Trześń | 7 - 1 | | 7 |
2021-09-11 16:00:592021-09-11 | KS Legion Pilzno : Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 0 | | 7 |
2021-09-11 16:00:502021-09-11 | Igloopol Dębica : Polonia Przemyśl | 1 - 2 | | 7 |
2021-09-11 16:00:332021-09-11 | Izolator Boguchwała : Błękitni Ropczyce | 1 - 1 | | 7 |
2021-09-11 16:00:092021-09-11 | JKS 1909 Jarosław : Piast Tuczempy | 2 - 0 | | 7 |
2021-09-05 16:00:122021-09-05 | Wisłok Wiśniowa : Sokół Kamień | 2 - 1 | | 6 |
2021-09-05 11:00:422021-09-05 | Polonia Przemyśl : Bieszczady Ustrzyki Dolne | 2 - 2 | | 6 |
2021-09-04 17:00:302021-09-04 | Czarni Trześń : KS Legion Pilzno | 3 - 5 | | 6 |
2021-09-04 17:00:032021-09-04 | Błękitni Ropczyce : KS Wiązownica | 1 - 2 | | 6 |
2021-09-04 16:30:262021-09-04 | Głogovia Głogów Małopolski : JKS 1909 Jarosław | 2 - 2 | | 6 |
2021-09-04 16:00:172021-09-04 | Piast Tuczempy : Stal Łańcut | 0 - 1 | | 6 |
2021-09-04 14:00:362021-09-04 | Orzeł Przeworsk : Karpaty Krosno | 0 - 1 | Stadion Orła | 6 |
2021-09-04 14:00:102021-09-04 | MKS Kańczuga : Izolator Boguchwała | 0 - 5 | | 6 |
2021-09-04 11:30:292021-09-04 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Ekoball Stal Sanok | 4 - 0 | | 6 |
2021-09-04 11:00:032021-09-04 | Stal II Mielec : Igloopol Dębica | 0 - 1 | | 6 |
2021-09-01 17:00:592021-09-01 | JKS 1909 Jarosław : Karpaty Krosno | 0 - 0 | | 5 |
2021-09-01 17:00:492021-09-01 | Sokół Kamień : Błękitni Ropczyce | 3 - 2 | | 5 |
2021-09-01 17:00:252021-09-01 | KS Wiązownica : MKS Kańczuga | 4 - 1 | | 5 |
2021-09-01 17:00:202021-09-01 | Izolator Boguchwała : Piast Tuczempy | 0 - 0 | | 5 |
2021-09-01 17:00:152021-09-01 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Orzeł Przeworsk | 0 - 1 | | 5 |
2021-09-01 17:00:122021-09-01 | KS Legion Pilzno : Polonia Przemyśl | 3 - 0 | | 5 |
2021-09-01 17:00:002021-09-01 | Bieszczady Ustrzyki Dolne : Stal II Mielec | 0 - 4 | | 5 |
2021-09-01 16:30:542021-09-01 | Igloopol Dębica : Wisłok Wiśniowa | 0 - 0 | | 5 |
2021-08-29 16:00:102021-08-29 | Głogovia Głogów Małopolski : Izolator Boguchwała | 0 - 0 | | 4 |
2021-08-29 11:00:402021-08-29 | MKS Kańczuga : Sokół Kamień | 0 - 5 | | 4 |
2021-08-28 17:00:592021-08-28 | Piast Tuczempy : KS Wiązownica | 0 - 1 | | 4 |
2021-08-28 17:00:352021-08-28 | Błękitni Ropczyce : Igloopol Dębica | 3 - 1 | | 4 |
2021-08-28 17:00:302021-08-28 | Orzeł Przeworsk : JKS 1909 Jarosław | 1 - 1 | Stadion Orła | 4 |
2021-08-28 17:00:172021-08-28 | Karpaty Krosno : Stal Łańcut | 3 - 0 | | 4 |
2021-08-28 17:00:012021-08-28 | Czarni Trześń : Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 2 | | 4 |
2021-08-28 11:00:232021-08-28 | Wisłok Wiśniowa : Bieszczady Ustrzyki Dolne | 2 - 0 | | 4 |
2021-08-28 11:00:092021-08-28 | Stal II Mielec : KS Legion Pilzno | 2 - 0 | | 4 |
2021-08-28 11:00:032021-08-28 | Polonia Przemyśl : Ekoball Stal Sanok | 1 - 0 | | 4 |
2021-08-25 17:30:422021-08-25 | Stal II Mielec : Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 - 0 | | 2 |
2021-08-22 17:00:132021-08-22 | Sokół Kamień : Piast Tuczempy | 2 - 1 | | 3 |
2021-08-22 17:00:072021-08-22 | KS Wiązownica : Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 3 | | 3 |
2021-08-21 19:00:272021-08-21 | Stal Łańcut : JKS 1909 Jarosław | 1 - 3 | | 3 |
2021-08-21 17:00:132021-08-21 | Czarni Trześń : Orzeł Przeworsk | 0 - 1 | | 3 |
2021-08-21 17:00:092021-08-21 | Ekoball Stal Sanok : Stal II Mielec | 0 - 2 | | 3 |
2021-08-21 16:00:502021-08-21 | Izolator Boguchwała : Karpaty Krosno | 0 - 0 | | 3 |
2021-08-21 16:00:482021-08-21 | Bieszczady Ustrzyki Dolne : Błękitni Ropczyce | 1 - 1 | | 3 |
2021-08-21 16:00:312021-08-21 | Igloopol Dębica : MKS Kańczuga | 0 - 0 | | 3 |
2021-08-21 16:00:082021-08-21 | KS Legion Pilzno : Wisłok Wiśniowa | 1 - 1 | | 3 |
2021-08-21 11:30:232021-08-21 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Polonia Przemyśl | 2 - 0 | | 3 |
2021-08-18 18:00:102021-08-18 | MKS Kańczuga : Bieszczady Ustrzyki Dolne | 0 - 5 | | 2 |
2021-08-18 18:00:042021-08-18 | Błękitni Ropczyce : KS Legion Pilzno | 1 - 0 | | 2 |
2021-08-18 17:30:372021-08-18 | Orzeł Przeworsk : Stal Łańcut | 0 - 4 | Stadion Orła | 2 |
2021-08-18 17:30:312021-08-18 | Głogovia Głogów Małopolski : Sokół Kamień | 2 - 0 | | 2 |
2021-08-18 17:30:282021-08-18 | JKS 1909 Jarosław : Izolator Boguchwała | 2 - 1 | | 2 |
2021-08-18 17:30:052021-08-18 | Polonia Przemyśl : Czarni Trześń | 2 - 1 | | 2 |
2021-08-18 17:00:332021-08-18 | Karpaty Krosno : KS Wiązownica | 1 - 1 | | 2 |
2021-08-18 17:00:202021-08-18 | Wisłok Wiśniowa : Ekoball Stal Sanok | 0 - 1 | | 2 |
2021-08-18 17:00:172021-08-18 | Piast Tuczempy : Igloopol Dębica | 2 - 1 | | 2 |
2021-08-15 17:00:102021-08-15 | Sokół Kamień : Karpaty Krosno | 1 - 1 | | 1 |
2021-08-15 16:00:172021-08-15 | Bieszczady Ustrzyki Dolne : Piast Tuczempy | 2 - 4 | | 1 |
2021-08-14 18:00:052021-08-14 | Czarni Trześń : Stal II Mielec | 1 - 2 | | 1 |
2021-08-14 17:00:342021-08-14 | KS Legion Pilzno : MKS Kańczuga | 2 - 3 | | 1 |
2021-08-14 17:00:052021-08-14 | KS Wiązownica : JKS 1909 Jarosław | 1 - 1 | | 1 |
2021-08-14 16:00:202021-08-14 | Igloopol Dębica : Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 0 | | 1 |
2021-08-14 16:00:032021-08-14 | Izolator Boguchwała : Stal Łańcut | 2 - 1 | | 1 |
2021-08-14 11:00:002021-08-14 | Polonia Przemyśl : Orzeł Przeworsk | 4 - 2 | | 1 |
2021-08-13 18:00:522021-08-13 | Ekoball Stal Sanok : Błękitni Ropczyce | 0 - 0 | | 1 |
2021-08-13 18:00:062021-08-13 | Sokół Kolbuszowa Dolna : Wisłok Wiśniowa | 2 - 3 | | 1 |