Seniorzy 2019/2020

DataMeczCzas/WynikiMiejsce spotkaniaKolejka
Motor Grochowce : Zorza Zarzecze
15
LKS Skołoszów : Pogoń-Sokół Lubaczów
15
MKS Radymno : Czuwaj Przemyśl
15
Płomień Morawsko : Roztocze Narol
15
MKS Kańczuga : Sanoczanka Święte
15
GKS Orły : Łęk Ostrów
15
Biało-Czerwoni Kaszyce : Czarni Pawłosiów
15
Granica Stubno : Orzeł Przeworsk
15
Sanoczanka Święte : LKS Skołoszów
14
Czarni Pawłosiów : MKS Radymno
14
Roztocze Narol : Motor Grochowce
14
Łęk Ostrów : Granica Stubno
14
Pogoń-Sokół Lubaczów : Biało-Czerwoni Kaszyce
14
Zorza Zarzecze : GKS Orły
14
Orzeł Przeworsk : MKS Kańczuga
Stadion Orła
14
Czuwaj Przemyśl : Płomień Morawsko
14
Biało-Czerwoni Kaszyce : Sanoczanka Święte
13
Płomień Morawsko : Czarni Pawłosiów
13
LKS Skołoszów : Orzeł Przeworsk
13
MKS Kańczuga : Granica Stubno
13
GKS Orły : Roztocze Narol
13
MKS Radymno : Pogoń-Sokół Lubaczów
13
Zorza Zarzecze : Łęk Ostrów
13
Motor Grochowce : Czuwaj Przemyśl
13
Sanoczanka Święte : MKS Radymno
12
Czarni Pawłosiów : Motor Grochowce
12
Roztocze Narol : Zorza Zarzecze
12
Czuwaj Przemyśl : GKS Orły
12
Łęk Ostrów : MKS Kańczuga
12
Granica Stubno : LKS Skołoszów
12
Pogoń-Sokół Lubaczów : Płomień Morawsko
12
Orzeł Przeworsk : Biało-Czerwoni Kaszyce
Stadion Orła
12
Roztocze Narol : Łęk Ostrów
11
Biało-Czerwoni Kaszyce : Granica Stubno
11
Płomień Morawsko : Sanoczanka Święte
11
Zorza Zarzecze : Czuwaj Przemyśl
11
LKS Skołoszów : MKS Kańczuga
11
GKS Orły : Czarni Pawłosiów
11
MKS Radymno : Orzeł Przeworsk
11
Motor Grochowce : Pogoń-Sokół Lubaczów
11
Czarni Pawłosiów : Zorza Zarzecze
10
Sanoczanka Święte : Motor Grochowce
10
Czuwaj Przemyśl : Roztocze Narol
10
Orzeł Przeworsk : Płomień Morawsko
Stadion Orła
10
Pogoń-Sokół Lubaczów : GKS Orły
10
Granica Stubno : MKS Radymno
10
Łęk Ostrów : LKS Skołoszów
10
MKS Kańczuga : Biało-Czerwoni Kaszyce
10
Roztocze Narol : Czarni Pawłosiów
9
Motor Grochowce : Orzeł Przeworsk
9
Zorza Zarzecze : Pogoń-Sokół Lubaczów
9
Płomień Morawsko : Granica Stubno
9
GKS Orły : Sanoczanka Święte
9
MKS Radymno : MKS Kańczuga
9
Czuwaj Przemyśl : Łęk Ostrów
9
Biało-Czerwoni Kaszyce : LKS Skołoszów
9
Czarni Pawłosiów : Czuwaj Przemyśl
8
Łęk Ostrów : Biało-Czerwoni Kaszyce
8
Sanoczanka Święte : Zorza Zarzecze
8
MKS Kańczuga : Płomień Morawsko
8
Pogoń-Sokół Lubaczów : Roztocze Narol
8
LKS Skołoszów : MKS Radymno
8
Granica Stubno : Motor Grochowce
8
Orzeł Przeworsk : GKS Orły
Stadion Orła
8
Czarni Pawłosiów : Łęk Ostrów
7
Roztocze Narol : Sanoczanka Święte
7
Motor Grochowce : MKS Kańczuga
7
MKS Radymno : Biało-Czerwoni Kaszyce
7
GKS Orły : Granica Stubno
7
Czuwaj Przemyśl : Pogoń-Sokół Lubaczów
7
Zorza Zarzecze : Orzeł Przeworsk
7
Płomień Morawsko : LKS Skołoszów
7
MKS Kańczuga vs GKS Orły
6
Łęk Ostrów vs MKS Radymno
6
Biało-Czerwoni Kaszyce vs Płomień Morawsko
6
LKS Skołoszów vs Motor Grochowce
6
Pogoń-Sokół Lubaczów vs Czarni Pawłosiów
6
Granica Stubno vs Zorza Zarzecze
6
Sanoczanka Święte vs Czuwaj Przemyśl
6
Orzeł Przeworsk vs Roztocze Narol
Stadion Orła
6
Roztocze Narol vs Granica Stubno
5
Czarni Pawłosiów vs Sanoczanka Święte
5
Płomień Morawsko vs MKS Radymno
5
Zorza Zarzecze vs MKS Kańczuga
5
GKS Orły vs LKS Skołoszów
5
Czuwaj Przemyśl vs Orzeł Przeworsk
5
Pogoń-Sokół Lubaczów vs Łęk Ostrów
5
Motor Grochowce vs Biało-Czerwoni Kaszyce
5
Sanoczanka Święte vs Pogoń-Sokół Lubaczów
4
Łęk Ostrów vs Płomień Morawsko
4
Granica Stubno vs Czuwaj Przemyśl
4
MKS Radymno vs Motor Grochowce
4
Biało-Czerwoni Kaszyce vs GKS Orły
4
LKS Skołoszów vs Zorza Zarzecze
4
Orzeł Przeworsk vs Czarni Pawłosiów
Stadion Orła
4
MKS Kańczuga vs Roztocze Narol
4
Sanoczanka Święte vs Łęk Ostrów
3
Czuwaj Przemyśl vs MKS Kańczuga
3
Motor Grochowce vs Płomień Morawsko
3
Czarni Pawłosiów vs Granica Stubno
3
Zorza Zarzecze vs Biało-Czerwoni Kaszyce
3
Roztocze Narol vs LKS Skołoszów
3
GKS Orły vs MKS Radymno
3
Pogoń-Sokół Lubaczów vs Orzeł Przeworsk
3
Granica Stubno vs Pogoń-Sokół Lubaczów
2
LKS Skołoszów vs Czuwaj Przemyśl
2
Biało-Czerwoni Kaszyce vs Roztocze Narol
2
Płomień Morawsko vs GKS Orły
2
Orzeł Przeworsk vs Sanoczanka Święte
Stadion Orła
2
MKS Kańczuga vs Czarni Pawłosiów
2
MKS Radymno vs Zorza Zarzecze
2
Łęk Ostrów vs Motor Grochowce
2
Sanoczanka Święte vs Granica Stubno
1
Roztocze Narol vs MKS Radymno
1
Czarni Pawłosiów vs LKS Skołoszów
1
Zorza Zarzecze vs Płomień Morawsko
1
Czuwaj Przemyśl vs Biało-Czerwoni Kaszyce
1
Pogoń-Sokół Lubaczów vs MKS Kańczuga
1
Orzeł Przeworsk vs Łęk Ostrów
Stadion Orła
1
GKS Orły vs Motor Grochowce
1