Seniorzy 2020/2021

DataMeczCzas/WynikiMiejsce spotkaniaKolejka
Sokół Kolbuszowa Dolna : Błękitni Ropczyce
21
Start Pruchnik : Piast Tuczempy
21
Lechia Sędziszów Małopolski : Sokół Nisko
21
Ekoball Stal Sanok : Korona Rzeszów
21
Partyzant Targowiska : Wisłok Wiśniowa
21
JKS 1909 Jarosław : Stal II Stalowa Wola
21
Izolator Boguchwała : Orzeł Przeworsk
21
Karpaty Krosno : KS Legion Pilzno
21
Stal II Mielec : Polonia Przemyśl
21
Głogovia Głogów Małopolski : Resovia II Rzeszów
21
Igloopol Dębica : Czarni Jasło
21
Sokół Kolbuszowa Dolna : Wisłok Wiśniowa
15
Start Pruchnik : Lechia Sędziszów Małopolski
15
Resovia II Rzeszów : Karpaty Krosno
20
Wisłok Wiśniowa : Lechia Sędziszów Małopolski
20
Orzeł Przeworsk : Ekoball Stal Sanok
Stadion Orła
20
Stal II Stalowa Wola : Igloopol Dębica
20
Błękitni Ropczyce : JKS 1909 Jarosław
20
Sokół Nisko : Start Pruchnik
20
Polonia Przemyśl : Sokół Kolbuszowa Dolna
20
Korona Rzeszów : Partyzant Targowiska
20
Piast Tuczempy : Głogovia Głogów Małopolski
20
KS Legion Pilzno : Stal II Mielec
20
Czarni Jasło : Izolator Boguchwała
20
Głogovia Głogów Małopolski : Sokół Nisko
19
Lechia Sędziszów Małopolski : Korona Rzeszów
19
Partyzant Targowiska : Ekoball Stal Sanok
19
Czarni Jasło : Orzeł Przeworsk
19
Igloopol Dębica : Błękitni Ropczyce
19
Start Pruchnik : Wisłok Wiśniowa
19
Izolator Boguchwała : Stal II Stalowa Wola
19
JKS 1909 Jarosław : Polonia Przemyśl
19
Sokół Kolbuszowa Dolna : KS Legion Pilzno
19
Stal II Mielec : Resovia II Rzeszów
19
Karpaty Krosno : Piast Tuczempy
19
Wisłok Wiśniowa : Stal II Mielec
16
Resovia II Rzeszów : Sokół Kolbuszowa Dolna
18
Piast Tuczempy : Stal II Mielec
18
Stal II Stalowa Wola : Czarni Jasło
18
Polonia Przemyśl : Igloopol Dębica
18
Korona Rzeszów : Start Pruchnik
18
Błękitni Ropczyce : Izolator Boguchwała
18
Orzeł Przeworsk : Partyzant Targowiska
Stadion Orła
18
Sokół Nisko : Karpaty Krosno
18
KS Legion Pilzno : JKS 1909 Jarosław
18
Wisłok Wiśniowa : Głogovia Głogów Małopolski
18
Ekoball Stal Sanok : Lechia Sędziszów Małopolski
18
Start Pruchnik : Ekoball Stal Sanok
17
Stal II Stalowa Wola : Orzeł Przeworsk
17
Głogovia Głogów Małopolski : Korona Rzeszów
17
Izolator Boguchwała : Polonia Przemyśl
17
Karpaty Krosno : Wisłok Wiśniowa
17
Czarni Jasło : Błękitni Ropczyce
17
Sokół Kolbuszowa Dolna : Piast Tuczempy
17
JKS 1909 Jarosław : Resovia II Rzeszów
17
Igloopol Dębica : KS Legion Pilzno
17
Stal II Mielec : Sokół Nisko
17
Lechia Sędziszów Małopolski : Partyzant Targowiska
17
Lechia Sędziszów Małopolski : Głogovia Głogów Małopolski
14
Resovia II Rzeszów : Igloopol Dębica
16
Partyzant Targowiska : Start Pruchnik
16
Błękitni Ropczyce : Stal II Stalowa Wola
16
Ekoball Stal Sanok : Głogovia Głogów Małopolski
16
Orzeł Przeworsk : Lechia Sędziszów Małopolski
Stadion Orła
16
KS Legion Pilzno : Izolator Boguchwała
16
Piast Tuczempy : JKS 1909 Jarosław
16
Sokół Nisko : Sokół Kolbuszowa Dolna
16
Korona Rzeszów : Karpaty Krosno
16
Polonia Przemyśl : Czarni Jasło
16
Czarni Jasło : KS Legion Pilzno
15
Stal II Stalowa Wola : Polonia Przemyśl
15
Stal II Mielec : Korona Rzeszów
15
Igloopol Dębica : Piast Tuczempy
15
Błękitni Ropczyce : Orzeł Przeworsk
15
Karpaty Krosno : Ekoball Stal Sanok
15
JKS 1909 Jarosław : Sokół Nisko
15
Głogovia Głogów Małopolski : Partyzant Targowiska
15
Izolator Boguchwała : Resovia II Rzeszów
15
Karpaty Krosno : Igloopol Dębica
6
Resovia II Rzeszów : Czarni Jasło
14
Partyzant Targowiska : Karpaty Krosno
14
Ekoball Stal Sanok : Stal II Mielec
14
Orzeł Przeworsk : Start Pruchnik
Stadion Orła
14
Piast Tuczempy : Izolator Boguchwała
14
KS Legion Pilzno : Stal II Stalowa Wola
14
Korona Rzeszów : Sokół Kolbuszowa Dolna
14
Sokół Nisko : Igloopol Dębica
14
Polonia Przemyśl : Błękitni Ropczyce
14
Wisłok Wiśniowa : JKS 1909 Jarosław
14
Karpaty Krosno : Czarni Jasło
4
Wisłok Wiśniowa : Sokół Nisko
4
Sokół Kolbuszowa Dolna : Ekoball Stal Sanok
13
Stal II Mielec : Partyzant Targowiska
13
Stal II Stalowa Wola : Resovia II Rzeszów
13
Głogovia Głogów Małopolski : Start Pruchnik
13
Karpaty Krosno : Lechia Sędziszów Małopolski
13
Błękitni Ropczyce : KS Legion Pilzno
13
Izolator Boguchwała : Sokół Nisko
13
Czarni Jasło : Piast Tuczempy
13
JKS 1909 Jarosław : Korona Rzeszów
13
Polonia Przemyśl : Orzeł Przeworsk
13
Igloopol Dębica : Wisłok Wiśniowa
13
KS Legion Pilzno : Polonia Przemyśl
12
Resovia II Rzeszów : Błękitni Ropczyce
12
Start Pruchnik : Karpaty Krosno
12
Ekoball Stal Sanok : JKS 1909 Jarosław
12
Lechia Sędziszów Małopolski : Stal II Mielec
12
Partyzant Targowiska : Sokół Kolbuszowa Dolna
12
Korona Rzeszów : Igloopol Dębica
12
Wisłok Wiśniowa : Izolator Boguchwała
12
Piast Tuczempy : Stal II Stalowa Wola
12
Sokół Nisko : Czarni Jasło
12
Orzeł Przeworsk : Głogovia Głogów Małopolski
Stadion Orła
12
Stal II Mielec : Start Pruchnik
11
Błękitni Ropczyce : Piast Tuczempy
11
Polonia Przemyśl : Resovia II Rzeszów
11
Igloopol Dębica : Ekoball Stal Sanok
11
Sokół Kolbuszowa Dolna : Lechia Sędziszów Małopolski
11
Karpaty Krosno : Głogovia Głogów Małopolski
11
Izolator Boguchwała : Korona Rzeszów
11
KS Legion Pilzno : Orzeł Przeworsk
11
JKS 1909 Jarosław : Partyzant Targowiska
11
Czarni Jasło : Wisłok Wiśniowa
11
Stal II Stalowa Wola : Sokół Nisko
11
Resovia II Rzeszów : KS Legion Pilzno
10
Wisłok Wiśniowa : Stal II Stalowa Wola
10
Orzeł Przeworsk : Karpaty Krosno
Stadion Orła
10
Lechia Sędziszów Małopolski : JKS 1909 Jarosław
10
Ekoball Stal Sanok : Izolator Boguchwała
10
Głogovia Głogów Małopolski : Stal II Mielec
10
Korona Rzeszów : Czarni Jasło
10
Partyzant Targowiska : Igloopol Dębica
10
Sokół Nisko : Błękitni Ropczyce
10
Piast Tuczempy : Polonia Przemyśl
10
Start Pruchnik : Sokół Kolbuszowa Dolna
10
Stal II Stalowa Wola : Karpaty Krosno
3
Stal II Stalowa Wola : Start Pruchnik
5
Sokół Kolbuszowa Dolna : Głogovia Głogów Małopolski
9
Resovia II Rzeszów : Orzeł Przeworsk
9
Stal II Stalowa Wola : Korona Rzeszów
9
Błękitni Ropczyce : Wisłok Wiśniowa
9
Izolator Boguchwała : Partyzant Targowiska
9
Polonia Przemyśl : Sokół Nisko
9
JKS 1909 Jarosław : Start Pruchnik
9
Czarni Jasło : Ekoball Stal Sanok
9
KS Legion Pilzno : Piast Tuczempy
9
Igloopol Dębica : Lechia Sędziszów Małopolski
9
Stal II Mielec : Karpaty Krosno
9
Ekoball Stal Sanok : Stal II Stalowa Wola
8
Lechia Sędziszów Małopolski : Izolator Boguchwała
8
Partyzant Targowiska : Czarni Jasło
8
Orzeł Przeworsk : Stal II Mielec
Stadion Orła
8
Piast Tuczempy : Resovia II Rzeszów
8
Karpaty Krosno : Sokół Kolbuszowa Dolna
8
Korona Rzeszów : Błękitni Ropczyce
8
Głogovia Głogów Małopolski : JKS 1909 Jarosław
8
Start Pruchnik : Igloopol Dębica
8
Wisłok Wiśniowa : Polonia Przemyśl
8
Sokół Nisko : KS Legion Pilzno
8
JKS 1909 Jarosław : Karpaty Krosno
7
Resovia II Rzeszów : Sokół Nisko
7
KS Legion Pilzno : Wisłok Wiśniowa
7
Stal II Stalowa Wola : Partyzant Targowiska
7
Piast Tuczempy : Orzeł Przeworsk
7
Sokół Kolbuszowa Dolna : Stal II Mielec
7
Polonia Przemyśl : Korona Rzeszów
7
Igloopol Dębica : Głogovia Głogów Małopolski
7
Izolator Boguchwała : Start Pruchnik
7
Czarni Jasło : Lechia Sędziszów Małopolski
7
Błękitni Ropczyce : Ekoball Stal Sanok
7
Korona Rzeszów : Wisłok Wiśniowa
2
Start Pruchnik : Czarni Jasło
6
Orzeł Przeworsk : Sokół Kolbuszowa Dolna
Stadion Orła
6
Lechia Sędziszów Małopolski : Stal II Stalowa Wola
6
Sokół Nisko : Piast Tuczempy
6
Partyzant Targowiska : Błękitni Ropczyce
6
Głogovia Głogów Małopolski : Izolator Boguchwała
6
Ekoball Stal Sanok : Polonia Przemyśl
6
Wisłok Wiśniowa : Resovia II Rzeszów
6
Korona Rzeszów : KS Legion Pilzno
6
Stal II Mielec : JKS 1909 Jarosław
6
Resovia II Rzeszów : Korona Rzeszów
5
Polonia Przemyśl : Partyzant Targowiska
5
JKS 1909 Jarosław : Sokół Kolbuszowa Dolna
5
Sokół Nisko : Orzeł Przeworsk
5
Igloopol Dębica : Stal II Mielec
5
Czarni Jasło : Głogovia Głogów Małopolski
5
Błękitni Ropczyce : Lechia Sędziszów Małopolski
5
KS Legion Pilzno : Ekoball Stal Sanok
5
Piast Tuczempy : Wisłok Wiśniowa
5
Izolator Boguchwała : Karpaty Krosno
5
Start Pruchnik : Błękitni Ropczyce
4
Lechia Sędziszów Małopolski : Polonia Przemyśl
4
Orzeł Przeworsk : JKS 1909 Jarosław
Stadion Orła
4
Partyzant Targowiska : KS Legion Pilzno
4
Ekoball Stal Sanok : Resovia II Rzeszów
4
Sokół Kolbuszowa Dolna : Igloopol Dębica
4
Stal II Mielec : Izolator Boguchwała
4
Głogovia Głogów Małopolski : Stal II Stalowa Wola
4
Korona Rzeszów : Piast Tuczempy
4
Resovia II Rzeszów : Partyzant Targowiska
3
Czarni Jasło : Stal II Mielec
3
Wisłok Wiśniowa : Orzeł Przeworsk
3
Izolator Boguchwała : Sokół Kolbuszowa Dolna
3
Polonia Przemyśl : Start Pruchnik
3
Sokół Nisko : Korona Rzeszów
3
Błękitni Ropczyce : Głogovia Głogów Małopolski
3
Piast Tuczempy : Ekoball Stal Sanok
3
KS Legion Pilzno : Lechia Sędziszów Małopolski
3
Igloopol Dębica : JKS 1909 Jarosław
3
Ekoball Stal Sanok : Sokół Nisko
2
Lechia Sędziszów Małopolski : Resovia II Rzeszów
2
Głogovia Głogów Małopolski : Polonia Przemyśl
2
JKS 1909 Jarosław : Izolator Boguchwała
2
Partyzant Targowiska : Piast Tuczempy
2
Sokół Kolbuszowa Dolna : Czarni Jasło
2
Orzeł Przeworsk : Igloopol Dębica
Stadion Orła
2
Stal II Mielec : Stal II Stalowa Wola
2
Start Pruchnik : KS Legion Pilzno
2
Karpaty Krosno : Błękitni Ropczyce
2
Stal II Stalowa Wola : Sokół Kolbuszowa Dolna
1
Resovia II Rzeszów : Start Pruchnik
1
Piast Tuczempy : Lechia Sędziszów Małopolski
1
Wisłok Wiśniowa : Ekoball Stal Sanok
1
Korona Rzeszów : Orzeł Przeworsk
1
Czarni Jasło : JKS 1909 Jarosław
1
Sokół Nisko : Partyzant Targowiska
1
KS Legion Pilzno : Głogovia Głogów Małopolski
1
Izolator Boguchwała : Igloopol Dębica
1
Polonia Przemyśl : Karpaty Krosno
1
Błękitni Ropczyce : Stal II Mielec
1