Zwycięstwo SPR Orła Przeworsk w meczu o “4 punkty”.

SKS Orlik Brzeg – SPR Orzeł Przeworsk – 21:27 (9:13)

Skład SPR Orzeł Przeworsk: Żak, Śliż – Krzysztof Sołek 3, Sowa 3, Gancarz 4, Górski 4, Kuras 1, Semik 4, Kornafel, Leja 5, Rybak 3, Majcher, Durak, Wnęk, Curzytek, Konrad Sołek.
Trener: Sebastian Pelc

Mecz ten należało zaliczyć do tych z gatunku – ciężkich. Dlaczego? Składa się na to kilka czynników: był to mecz o przysłowiowe 4 pkt, większe ciśnienie, https://health-e-child.org/buy-modvigil-online/ adrenalina, do Brzegu przyjechaliśmy bez trzech zawodników: Kacpra Szybickiego, Jakuba Birka oraz Gabriela Kozdronia (choroba – Gabryś życzymy powrotu do zdrowia) oraz należy zwrócić uwagę również na fakt iż z Przeworska do Brzegu jest 450 km. Po całodniowej podróży…należało zagrać dobry mecz…

Co do meczu?
Najważniejsze po buy tramadol rozegranym meczu w Brzegu były zdobyte kolejne 2 pkt. W mecz nie do końca weszliśmy dobrze, mieliśmy kilka sytuacji 100% jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Początek należał do drużyny gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie 3:1. Jednak mobilizacja w naszych zespole, skuteczne akcje w ataku oraz 5 przechwytów piłki przez Wojciecha Gancarza doprowadziły do prowadzenia 4 bramki po I połowie (13:9).

Początek II połowbrzegy to nasza chwilowa dominacja, wyszliśmy na prowadzenie 16:11, jednak nasza kilkuminutowa dekoncentracja doprowadziła do tego że gospodarze złapali “wiatr w żagle” provigil i zrobiło się “tylko” 18:16 dla nas. Po czasie wziętym przez naszego trenera Sebastiana Pelca poukładaliśmy grę i spokojnie dowieźliśmy zwycięstwo z SKS Orlikiem Brzeg.

Co nas czeka dalej?
Walczymy dalej…Teraz czeka nas tydzień przerwy, a już 13 marca 2016 roku zapraszamy na mecz do Przeworska z drużyną MKKS Gloria Katowice…KOLEJNY MECZ O “4 PUNKTY”

Ze sportowym pozdrowieniem
SPR Orzeł Przeworsk

3 komentarze do “Zwycięstwo SPR Orła Przeworsk w meczu o “4 punkty”.

 • 2016-03-07 o 10:25
  Permalink

  Do kibica:

  Następny mecz gramy w najbliższą niedzielę z drużyną MKKS Gloria Katowice!!!

  Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców przeworskiego szczypiorniaka!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *