Wychowanek Orzełka Przeworsk potrzebuje pomocy

czadoPrzemysław Czado jest wychowankiem Orzełka Przeworsk, a zanim zagrał w Legii i Resovii, był piłkarzem Wólczanki Wólka Pełkińska, a także Stali Mielec. Przez długi czas występy na murawie łączył także z grą na hali w barwach futsalowej ekipy Góral Tryńcza.


Cześć !

Mam imię  Przemek i mam dopiero 18 lat…

22 maja 2019 roku  dowiedziałem się że jestem poważnie chory.Tamtego dnia moje życie całkowicie się zmieniło. Treningi na kochanym od dziecka boisku musiałem zastąpić szpitalnym łóżkiem i ciągłymi badaniami.

Od maja walczę z chorobą jaką jest zespół mielodysplastyczny , jedyną szansą na dalsze życie był dla mnie przeszczep szpiku kostnego, który odbył się 31 lipca. Przed przeszczepem stoczyłem walkę z uporczywą chemioterapią , która mocno wyniszczyła mój organizm. Trzy miesiące spędzone na zamkniętym oddziale, bez możliwości spotkania się z bliskimi.

Okres po przeszczepowy wiąże się z dużymi kosztami jakimi są specjalistyczne leki, które muszę przyjmować przez bardzo długi czas , szczepienia które również nie są refundowane.

Będę wdzięczny za każdą wpłaconą złotówkę, która pozwoli mi jak najszybciej wrócić do upragnionego zdrowia i powrotu na boisko.

Z góry dziękuję wszystkim z całego serca.

Pozdrawiam Przemo 🙂


Link do zbiórki – POMAGAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.