Typujemy: Kolejka 26 – 29-30 kwietnia

Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce
Stal Nowa Dęba – Sokół Sieniawa
Czarni 1910 Jasło – LKS Pisarowce
Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno
Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl
KS Wiązownica – Sokół Nisko
Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica

7 myśli na temat “Typujemy: Kolejka 26 – 29-30 kwietnia

  • 2017-04-24 o 21:55
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
    Stal Nowa Dęba – Sokół Sieniawa x
    Czarni 1910 Jasło – LKS Pisarowce x
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 1
    KS Wiązownica – Sokół Nisko x
    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk x
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1
    w Zaczerniu
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-26 o 15:25
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
    Stal Nowa Dęba – Sokół Sieniawa 2
    Czarni 1910 Jasło – LKS Pisarowce X
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 1
    KS Wiązownica – Sokół Nisko 1
    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1
    w Zaczerniu
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-26 o 16:53
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
    Stal Nowa Dęba – Sokół Sieniawa 2
    Czarni 1910 Jasło – LKS Pisarowce 1
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 1
    KS Wiązownica – Sokół Nisko 1
    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1
    w Zaczerniu
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-26 o 19:24
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
    Stal Nowa Dęba – Sokół Sieniawa 2
    Czarni 1910 Jasło – LKS Pisarowce 2
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 1
    KS Wiązownica – Sokół Nisko 1
    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1
    w Zaczerniu
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-27 o 13:41
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1

    Czarni 1910 Jasło – LKS Pisarowce X
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno X
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 1
    KS Wiązownica – Sokół Nisko 1
    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-27 o 13:47
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 2
    Stal Nowa Dęba – Sokół Sieniawa 2
    Czarni 1910 Jasło – LKS Pisarowce 1
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno 1
    Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 1
    KS Wiązownica – Sokół Nisko 1
    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-27 o 14:42
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce 1
    Stal Nowa Dęba – Sokół Sieniawa 2
    Czarni 1910 Jasło – LKS Pisarowce X
    Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno X
    Wółczanka Wółka Pełkińska – Polonia Przemyśl 1
    KS Wiązownica – Sokół Nisko 1
    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.