Kolejka 27 – 3 maja

Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski
Start Pruchnik – Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica
Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno – Czarni 1910 Jasło
LKS Pisarowce – Stal Nowa Dęba
Sokół Sieniawa – Stal Gorzyce

8 myśli na temat “Kolejka 27 – 3 maja

  • 2017-04-30 o 11:36
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
    Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Czarni 1910 Jasło 1
    LKS Pisarowce – Stal Nowa Dęba 1
    Sokół Sieniawa – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-04-30 o 18:30
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski X
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica X
    Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Czarni 1910 Jasło 1
    LKS Pisarowce – Stal Nowa Dęba 1
    Sokół Sieniawa – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-05-01 o 14:14
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski X
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
    Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Czarni 1910 Jasło 1
    LKS Pisarowce – Stal Nowa Dęba 1
    Sokół Sieniawa – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-05-01 o 19:22
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski X
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
    Sokół Nisko – Wółczanka Wółka Pełkińska 2
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Czarni 1910 Jasło 1
    LKS Pisarowce – Stal Nowa Dęba 1
    Sokół Sieniawa – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-05-02 o 08:58
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski x
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
    Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Czarni 1910 Jasło 1
    LKS Pisarowce – Stal Nowa Dęba x
    Sokół Sieniawa – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-05-02 o 12:28
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
    Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Czarni 1910 Jasło 1
    LKS Pisarowce – Stal Nowa Dęba 1
    Sokół Sieniawa – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-05-02 o 12:49
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy X
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
    Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska X
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Czarni 1910 Jasło 1
    LKS Pisarowce – Stal Nowa Dęba 1
    Sokół Sieniawa – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-05-03 o 14:29
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
    Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska 2
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1
    Rzemieślnik Pilzno – Czarni 1910 Jasło 2
    LKS Pisarowce – Stal Nowa Dęba 2
    Sokół Sieniawa – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.