Stracone punkty: Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1:2

Orzeł kolejny raz pokazał, że stać go na dobrą grę tylko w jednej połowie. Niestety nasza nierówna gra i mało skuteczna doprowadza do kolejnych strat punktowych. Jeżeli się nie przebudzimy to znów czeka nas spadek do klasy okręgowej. To dopiero początek ligi i gier dużo przed nami, więc nie można przekreślać tej drużyny, ale musi dojść do jakiegoś przełomu, w innym przypadku, trzeba będzie znów budować wszystko od początku.

– Przegraliśmy mecz pierwszą połową, w drugiej była już walka, determinacja. Pierwsza niestety przespana. Obiecujemy sobie, że będziemy walczyć, ale dopiero reprymenda w szatni daje efekt. Szkoda straconego punktu, bo nie byliśmy gorszym zespołem – utyskiwał po meczu trener Orła, Grzegorz Sitek.

Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa 1:2 (0:2)

Fotogaleria z meczu

Bramka dla Orła – wideo

Bramki: 0:1 Miazga 9, 0:2 Aab 37, 1:2 Czyrny 56-karny
Orzeł: Mikus – Kowal (83 Bogacz), Salwach, Andreasik (46 Boratyn), Broda – Bednarz (68 Najsarek ż), Obłoza, Lech (46 Pikuła ż), Gwóźdź, Flis (46 Dec) – Czyrny.
Sokół: Mazurek – Karkut, Skowron, Ilnytskij, Szkolnik (48 Adranowicz) – Gorzelany, Miazga (66 Mokrzycki), Aab (83 Korab), Kołacz ż, K. Dziedzic ż (44 B. Dziedzic) – Wilk. Trener Waldemar Mazurek.
Sędziował: Ciak (Stalowa Wola). Widzów 300.

źródło: nowiny24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.