Liga Typerów – 7 kolejka [22/23 sierpnia]

Zapraszamy do typowania w Lidze Typerów, przed nami 7 kolejka spotkań.

Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk
Resovia II – Sokół Nisko
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów
Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok
Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska
Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski
Izolator Boguchwała – Start Pruchnik
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski
JKS Jarosław – Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec

Życzymy powodzenia

Nagroda za wygranie rundy jesiennej.

smycz orła przeworsk

Każdy kto chciałby mieć smycz już teraz, może zakupić. Więcej pod tym linkiem: Smycz z okazji 75-lecia klubu MKS Orzeł Przeworsk

14 myśli na temat “Liga Typerów – 7 kolejka [22/23 sierpnia]

  • 2020-08-17 o 09:07
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Resovia II – Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 1
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski x
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-17 o 12:48
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Resovia II – Sokół Nisko X
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 2
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 2
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 2
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-17 o 15:34
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 2
    Resovia II – Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 2
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 2
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 2
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2020-08-17 o 21:53
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Resovia II – Sokół Nisko 2
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok x
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 2
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 2
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski x
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-18 o 03:09
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Resovia II – Sokół Nisko 2
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 2
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 1
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 2
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 2
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
    • 2020-08-18 o 14:49
      Permalink

      Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
      Resovia II – Sokół Nisko x
      Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
      Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
      Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 1
      Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 1
      Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 2
      Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
      Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski x
      JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

      Odpowiedz
  • 2020-08-20 o 08:48
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Resovia II – Sokół Nisko X
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa X
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów X
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok X
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska X
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski X
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-20 o 18:09
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Resovia II – Sokół Nisko X
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa X
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 1
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 2
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski X
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-20 o 19:43
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Resovia II – Sokół Nisko x
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 1
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 2
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski x
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-21 o 14:31
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Resovia II – Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok x
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 2
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-21 o 16:26
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 2
    Resovia II – Sokół Nisko X
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów X
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 1
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska X
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
    • 2020-08-22 o 12:08
      Permalink

      Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
      Resovia II – Sokół Nisko 2
      Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
      Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
      Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 2
      Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 2
      Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
      Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
      JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

      Odpowiedz
  • 2020-08-21 o 16:27
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Resovia II – Sokół Nisko 2
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok x
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 2
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski 2
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski x
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-22 o 12:20
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Resovia II – Sokół Nisko 2
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów 2
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok –
    Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska 2
    Czarni 1910 Jasło – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.