San Hureczko – prezentacja przeciwnika

San HureczkoStowarzyszenie ULKS San Hurko/Hureczko powstało w 2002 roku. Od 2002 do 2006 roku klub nie uczestniczył w żadnych rozgrywkach ligowych, rozgrywał natomiast spotkania sparingowe oraz uczestniczył w szeregu organizowanych turniejów oraz co roku w turnieju o puchar Wójta Gminy Medyka. san hureczkoW 2006 klub zdecydował się zgłosić drużynę do rozgrywek o mistrzostwo przemyskiej B klasy, w 2011 klub uzyskał awans do klasy A, a w roku 2016 do klasy okręgowej. Jest to więc drugi sezon drużyny Sanu na tym szczeblu rozgrywek.

W pierwszym sezonie zajęli jak na absolutnego beniaminka 8 miejsce w ligowej tabeli, co było bardzo dobrym osiągnięciem tej nowej drużyny na tym poziomie rozgrywek. W tym sezonie aktualnie zajmują 6 miejsce z niewielką stratą do drugiego miejsca. Zespół z Hureczka posiada w swojej kadrze jak na tę ligę dobrych i ogranych zawodników, którzy w przeszłości grali z powodzeniem w klubach III i IV ligowym, a są to Arkadiusz Gosa, san hureczko piłkarzeMateusz Trawka, Paweł Delikat, Grzegorz Kubas i grający trener Andrzej Danielak. Ci dwaj ostatni występowali w przeszłości w barwach Orzełka: Andrzej Danielak sezon 2009/10 oraz Grzegorz Kubas sezon 2010/11.

Ekipa Sanu jest groźna dla każdego, ale zdarzają się jej też wpadki i wysokie porażki, w rundzie jesiennej przegrali 7-1 z LKS Skołoszów na wyjeździe oraz 4-1 u siebie z Pogonią-Sokół Lubaczów. Ich gra obronna jest ich największa wadą, gdzie stosunek bramkowy wynosi 26 strzelonych i 29 straconych bramek. Zapewne na lidera, będą umotywowani podwójnie, więc pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie. Tym bardziej, że na jesieni przegrali w Przeworsku San hureczko kibiceaż 4-0.

 

Drużyna Sanu ma także swoich wiernych fanatyków, którzy niejednokrotnie udzielają się na meczach swojej drużyny.

 

Barwy klubu to: biało-zielone.
Rozmiar boiska: 100 m x 54 m

Foto: sanoczanka.futbolowo.pl

.

One thought on “San Hureczko – prezentacja przeciwnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *