Liga Typerów – kolejka nr 18 [31 marca]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 18:

San Hureczko – Orzeł Przeworsk
MKS Radymno – MKS Kańczuga
Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce
KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol
Sanoczanka Święte – Start Pruchnik
Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów
Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze
Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda

.

13 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 18 [31 marca]

  • 2018-03-27 o 09:27
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 1
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol 2
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów 1
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze X
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-27 o 12:41
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol 2
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów x
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze 1
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-27 o 12:41
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol 2
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów x
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze 1
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-28 o 14:15
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga X
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów 1
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze 2
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-28 o 18:13
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga X
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów X
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze 2
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-29 o 07:46
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga X
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol X
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów X
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze X
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-29 o 15:32
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów 1
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze 1
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-30 o 08:52
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 1
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol X
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów X
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze X
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda X

    Odpowiedz
  • 2018-03-30 o 15:46
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga X
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol X
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów 1
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze X
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-31 o 00:31
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga x
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów 1
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze 1
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-31 o 00:37
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol 2
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów 1
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze x
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda x

    Odpowiedz
  • 2018-03-31 o 00:39
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 1
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol x
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów 1
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze x
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz
  • 2018-03-31 o 09:49
    Permalink

    San Hureczko – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol 2
    Sanoczanka Święte – Start Pruchnik 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów x
    Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze x
    Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.