Rusza liga Typerów

Wraz ze startem nowego sezonu ruszamy z Typerem.  Zapraszamy do naszej zabawy. Typujemy w komentarzach, obstawiamy bez podpórek. Dołącz do nas i zostań mistrzem ligi Typerów! liga

Kolejka nr 1
Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce
MKS Radymno – San Hureczko
MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze
Zorza Zarzecze – Santos Piwoda
Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte
Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów
Start Pruchnik – Płomień Morawsko
LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna

.

14 myśli na temat “Rusza liga Typerów

  • 2017-07-29 o 23:23
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko x
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte x
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 2

    Odpowiedz
  • 2017-07-30 o 08:54
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko x
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko x
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna x

    Odpowiedz
  • 2017-07-31 o 08:03
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte X
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna X

    Odpowiedz
  • 2017-08-01 o 18:27
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko 2
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna X

    .

    Odpowiedz
  • Pingback:Inauguracja na Budowlanych

  • 2017-08-03 o 09:20
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko 2
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko 2
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz
  • 2017-08-04 o 12:57
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko 2
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte x
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko x
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna x

    Odpowiedz
  • 2017-08-04 o 22:39
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte X
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-05 o 08:55
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz
  • 2017-08-05 o 10:30
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz
  • 2017-08-05 o 11:30
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko 2
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 2
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna X

    Odpowiedz
  • 2017-08-05 o 13:22
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1

    .

    Odpowiedz
  • 2017-08-05 o 13:42
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce 1
    MKS Radymno – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko 1
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz
  • 2017-08-05 o 14:38
    Permalink

    Kolejka nr 1
    Orzeł Przeworsk – Motor Grochowce x
    MKS Radymno – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Zorza Zarzecze – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Sanoczanka Święte 1
    Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Start Pruchnik – Płomień Morawsko x
    LKS Skołoszów – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.