Inauguracja na Budowlanych

Inauguracja sezonu 2017/2018 przypada na Budowlanych  w sobotę 5 sierpnia o godzinie 15:00. Niestety po spadku z IV ligi Orłowcy, będą rywalizować w klasie okręgowej.. Przed piłkarzami, sztabem szkoleniowym i Zarządem stoi jedno wyzwanie, awansować do IV ligi na przyszły sezon. Zadanie nie będzie na pewno łatwe, bo w lidze są zespoły, które też o tym myślą i marzą od dawna. Trzeba jednak patrzeć na siebie i zdobywać jak najwięcej punktów by Duma Przeworska po roku czasu wróciła do ligi wojewódzkiej.

Motor Grochowce to zespół, który będzie już czwarty sezon rywalizował na szczeblu ligi okręgowej. Barwy klubu to zielono-żółte, a rok założenia klubu to 1983r. Wymiary stadionu 100×50. Grochowce geograficznie położone są w gminie Przemyśl, 59 km od Przeworska na trasie do Kalwarii Pacławskiej.

Każdy zjawia się na sektorze D by wspierać piłkarzy w walce o jeden tylko cel jakim jest awans.

Zapraszamy wszystkich do typowania meczów na Typerze Liga typerów – 1 kolejka.

w

3 komentarze do “Inauguracja na Budowlanych

 • 2017-08-02 o 19:02
  Permalink

  Ja tylko nie rozumiem dlaczego cena biletow jest taka sama w tej buraczance jak w 3 lidze … Komus w zarzadzie sie chyba Motory pomylily to juz nie jest ten z Lublina tylko jakies Grochowce o ktorych wiekszosc kibicow z przeworska nawet nie slyszalo

  Odpowiedz
 • 2017-08-02 o 19:29
  Permalink

  Czyli jaka ? Wyjechałem z Psk, wiec już się nieborientuje.

  Odpowiedz
 • 2017-08-05 o 20:46
  Permalink

  I co z tego, nawet gdyby przyjechała jakaś jeszcze gorsza drużyna to nic z tego jak nie potraficie z nimi wygrać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *