Przegrana w ostatnich minutach: SPR Orzeł Przeworsk – AZS AGH Kraków 30:32

Mecz mimo, że przegrany mógł się podobać zgromadzonej publiczności. Zaczęliśmy źle, gdyż od początku goście narzucili swój styl gry i wysoko prowadzili, najwięcej w 10 minucie 7:2. Następnie nastąpił wyraźny postęp w grze Orłowców, dzięki dobrej obronie i skuteczności dochodzimy rywala, by ostatecznie do połowy wygrywać 16:15. Druga połowa to cios za cios, w 56 minucie prowadzimy 30:29 i niestety następuje znany scenariusz w naszej grze, tracimy 3 bramki z rzędu, przegrywając ostatecznie 32:30. Było to emocjonujące i dramatyczne spotkanie, za które należą się brawa dla obu ekip, ale zwycięstwo i 3 punkty pojechały do Krakowa. ostatnich minutach

SPR Orzeł Przeworsk 30 : 32 (16:15) AZS AGH Kraków
Bramki: Czapka 5, Litwińczuk 1, Gancarz 2, Radwański 2, Kozdroń 7, Świerk 8, Radwański 1, Wańkowicz 4.