Prezentacja przeciwnika – Korona Rzeszów

Korona Rzeszów to klub założony w 1946 roku. IV liga to największe sukcesy jakie dotychczas osiągnął zespół z Rzeszowa. Jednak patrząc na ostatni sezon i wzmocnienia, które poczynił klub, trzeba śmiało powiedzieć, że prawdziwe sukcesy dopiero przed nimi. W ostatnim specyficznym sezonie zajęli 2 miejsce i gdyby nie pandemia, mogliby awansować już wtedy do 3 ligi. W klubie z Rzeszowa jednak plany się nie zmieniły i to co im się nie udało w poprzednim sezonie, będą chcieli zrealizować w tym. W pierwszej kolejce będą podejmować nasz zespół, który jest beniaminkiem IV ligi. Oba zespoły mają za sobą okres przygotowawczy i rozegrane sparingi. Nasi przeciwny prezentowali się w nich solidnie, osiągając następujące rezultaty:

Korona Rzeszów – Wola Dalsza 7:0
Siarka Tarnobrzeg – Korona Rzeszów 0:1
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1:1
Sawa Sonina – Korona Rzeszów 0:3
Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów 2:4
Resovia II Rzeszów – Korona Rzeszów 3:2
Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów 0:0
KS Zaczernie – Korona Rzeszów 2:3

Faworytem w tym spotkaniu będzie na papierze zespół gospodarzy, jednak jest to 1 mecz sezonu i tak naprawdę jaką kto ma formę zweryfikuje boisko. Dla nas wymiary boiska 98m x 64m, nie będą sprzyjające, gdyż jest mniejsze od naszego. Pojemność: 500 (300 siedzących).

korona

Dojazd na stadion dla wszystkich kibiców z Przeworska jest korzystny, kierujemy się pierwszym zjazdem z autostrady w Rzeszowie lub popularną “4” skręcamy w Krasnym lub kierujemy się na Rzeszów na pierwszym rondzie w prawo.

Jaki będzie rezultat spotkania Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk okaże się już w najbliższą sobotę, początek meczu o godzinie 17.30. Jeżeli ktoś chce poprawnie wytypować wynik spotkania zapraszamy do naszego Typera gdzie dla najlepszego uczestnika zabawy czeka nagroda.

Ostatni nasz pojedynek w Rzeszowie z Koroną zakończył się naszą porażką 3:2. Choć wtedy prowadziliśmy już 2:0. Jak będzie teraz, dowiemy się już niedługo.

źródło: Korona Rzeszów / Mapy Google

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.