Liga Typerów – 1 kolejka [25/26 lipca]

Rozbrat z piłką dotyczył także Typera do którego powracamy. Nagrodą za zwycięstwo w rundzie jesiennej będzie okazjonalna smycz z okazji 75-lecia powstania klubu.  Tradycyjnie typujemy w komentarzach bez podpórek, stawiając 1, X czy 2. Życzymy powodzenia. Liga Typerów – 1 kolejka.

Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok
Sokół Nisko – Partyzant Targowiska
Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski
Resovia II – Start Pruchnik
Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec – mecz w piątek o godz. 18:00
Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica

Nagroda za wygranie rundy jesiennej.

smycz orła przeworsk


Każdy kto chciałby mieć smycz już teraz, może zakupić. Więcej pod tym linkiem: Smycz z okazji 75-lecia klubu MKS Orzeł Przeworsk

11 myśli na temat “Liga Typerów – 1 kolejka [25/26 lipca]

  • 2020-07-19 o 22:52
    Permalink

    Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk 1
    Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 1
    Sokół Nisko – Partyzant Targowiska 1
    Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Resovia II – Start Pruchnik 1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno x
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec 2
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław 1
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
    • 2020-07-21 o 11:09
      Permalink

      Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk 1
      Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 2
      Sokół Nisko – Partyzant Targowiska x
      Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Resovia II – Start Pruchnik 1
      Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 2
      Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 2
      Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec 2
      Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna x
      Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław x
      Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

      Odpowiedz
  • 2020-07-20 o 09:10
    Permalink

    Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk x
    Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 2
    Sokół Nisko – Partyzant Targowiska x
    Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Resovia II – Start Pruchnik 1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski x
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno x
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec 1
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław x
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2020-07-21 o 22:32
    Permalink

    Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk 1
    Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 2
    Sokół Nisko – Partyzant Targowiska X
    Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Resovia II – Start Pruchnik 1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 2
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec 2
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław X
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica X

    Odpowiedz
  • 2020-07-24 o 07:57
    Permalink

    Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk 2
    Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok X
    Sokół Nisko – Partyzant Targowiska X
    Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Resovia II – Start Pruchnik 1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski X
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 2
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec X
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław X
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2020-07-24 o 08:37
    Permalink

    Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk 1
    Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok x
    Sokół Nisko – Partyzant Targowiska 1
    Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Resovia II – Start Pruchnik 1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec 2
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław x
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
    • 2020-07-25 o 10:03
      Permalink

      Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk 2
      Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 1
      Sokół Nisko – Partyzant Targowiska 2
      Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Resovia II – Start Pruchnik 1
      Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski x
      Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno x
      Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec – mecz w piątek o godz. 18:00
      Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław 1
      Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

      Odpowiedz
  • 2020-07-24 o 08:41
    Permalink

    Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk 1
    Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok 2
    Sokół Nisko – Partyzant Targowiska 1
    Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski x
    Resovia II – Start Pruchnik 1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski x
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 2
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec x
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław 2
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica x

    Odpowiedz
  • 2020-07-24 o 09:18
    Permalink

    Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk x
    Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok x
    Sokół Nisko – Partyzant Targowiska 1
    Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Resovia II – Start Pruchnik 1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno x
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec x
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Czarni 1910 Jasło – JKS Jarosław x
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2020-07-25 o 18:50
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok X
    Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Resovia II – Start Pruchnik 1
    Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.