Powraca Liga Typerów … z nagrodami

Pierwsza kolejka rundy wiosennej rozpoczyna się w sobotę 18 marca, zatem zgodnie z tradycją rusza Liga Typerów. Jak zwykle o konkretne nagrody postarała się Grupa EOP1945, którym serdecznie dziękujemy.

Nagrodami w rundzie wiosennej ufundowanymi przez Grupę EOP1945 będą dwie książki o charakterze kibicowskim, więc jest o co powalczyć.

1. Zbigniew Rybak Syn Józefa

Zbigniew Rybak, na początku lat 90-tych lider gdyńskich szalikowców, a później współzałożyciel Rugby Club Arka Gdynia. Oto historia ludzi, którzy jeszcze w 1996 roku nie za bardzo znali nawet zasady dyscypliny, za którą się zabierają, a szukali tylko legalnego pola do rozładowania swojej olbrzymiej agresji. Dziewięć lat później, przy akompaniamencie Mazurka Dąbrowskiego, sięgnęli w Splicie po Klubowy Puchar Europy.

“Zbigniew Rybak Syn Józefa” to historia barwna, w której nie zabraknie krwi i zadym. To jednak opowieść opowiedziana w sposób lekki, ze znanym dla Rybaka humorem.

2. Guvnors Mickey Francis, Peter Walsh

“Guvnors” to nazwa grupy chuliganów Manchesteru City, dowodzonej przez Mickey’a Francisa. Książka “Guvnors” to historia młodego chłopca, dorastającego na ulicach najbiedniejszej dzielnicy Manchesteru. To historia chuligana, stojącego w pierwszej linii podczas bójek na stadionach w Manchesterze, Liverpoolu, Londynie, Leeds i w innych angielskich miastach. To również historia więźnia, odsiadującego kilkuletni wyrok w angielskich zakładach karnych, jak również opowieść ochroniarza, pracującego w najbardziej niebezpiecznych klubach nocnych w Manchesterze.

3. Smycz ufundowana przez stronę orzelprzeworsk.com

smycz orła przeworsk

 

a

 

 

Zapraszamy do Typowania:

Liga Typerów – 16 kolejka [18/19 marca] (orzelprzeworsk.com)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *