Liga Typerów – 16 kolejka [18/19 marca]
Zapraszamy do typowania, typujemy jak zawsze w komentarzach bez podpórek. Typy podane po rozpoczęciu meczu nie będą rozpatrywane.
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki
Orzeł Torki – Start Pruchnik
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy
Nagrody w Lidze Typerów, więcej tutaj.
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda 1
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki 1
Orzeł Torki – Start Pruchnik 1
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy 2
Orlicz-Santos 1
Piast-Zdrój 1
Orzeł-Płomień 1
Huragan-Hetman ×
Torki-Start 2
Gorzyce-Koszyce 1
Lubaczów-Promyk 1
Kańczua-Start ×
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda x
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki x
Orzeł Torki – Start Pruchnik 1
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy 1
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda X
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki X
Orzeł Torki – Start Pruchnik 1
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce X
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy X
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda 1
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki X
Orzeł Torki – Start Pruchnik X
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy 1
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda 1
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko x
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki 2
Orzeł Torki – Start Pruchnik 1
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy 2
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda 1
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki 1
Orzeł Torki – Start Pruchnik 2
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy 1
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda X
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki X
Orzeł Torki – Start Pruchnik 1
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce X
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy X
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda 2
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki 1
Orzeł Torki – Start Pruchnik 2
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy 1
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda 2-1
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec
1-0
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko3-1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki2-2
Orzeł Torki – Start Pruchnik2-1
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce1-1
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice4-1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy0-8
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda 1
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki X
Orzeł Torki – Start Pruchnik 1
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce X
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy 2
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda 1
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki x
Orzeł Torki – Start Pruchnik 1
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy x
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda 1
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki x
Orzeł Torki – Start Pruchnik x
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy 2
Gorliczanka Gorliczyna – Santos Piwoda 1
Piast Tuczempy – Zdrój Horyniec 1
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
Huragan Gniewczyna – Hetman Laszki 1
Orzeł Torki – Start Pruchnik 1
San Gorzyce – Biało-Czerwoni Kaszyce x
Pogoń-Sokół Lubaczów – Promyk Urzejowice 1
MKS Kańczuga – Start Lisie Jamy 2