Podsumowanie 22 kolejki

Po rozegraniu 22 kolejki spotkań nie doszło do większych niespodzianek. W meczu liderów padł wynik bezbramkowy, a w derbach gminy Radymno zwycięsko wyszli goście ze Skołoszowa.

Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik  
Bezbramkowy rezultat w meczu lidera z wiceliderem. Optyczna przewagę mieli gospodarze, lecz zabrakło skuteczności w wykończeniu akcji. Status quo została zachowany po tej kolejce między Przeworskiem a Pruchnikiem.

Fotogaleria z meczu. Autor Tomasz Chrobak.

MKfoto z derbówS Radymno – LKS Skołoszów 0:2
Bramki: 0:1 Pilawa, 0:2 Pilawa.
Kolejny koncert Pilawy i Skołoszów zgarnia komplet punktów. Goście ograniczali się do kontr i taki obrót sprawy przyczynił się do zwycięstwa w lokalnych derbach. Gospodarze ultrasują. Są wspierani przez 5 osób z Czuwaju.

 

 

Sanoczanka Święte – Huragan Gniewczyna 0:1
Bramka: 0:1 Jagieła.
Sanoczanka w tym meczu była zespołem przeważającym, ale jak wiadomo za to punktów nie przyznają. W drugiej połowie jedna z kontr gości dała im cenne zwycięstwo wyjazdowe po trafieniu niezawodnego Jagieły.

Motor Grochowce – Zorza Zarzecze 3:2

Bramki: 1:0 Swiatyj, 1:1 Pakuła, 2:1 Swiatyj, 2:2 Gurak, 3:2 Głuszko.  Szalony mecz w Grochowcach, gdzie po 13 minutach ustalony został wynik meczu. Później gra siadła, jakby zawodnicy przestraszyli się swojej skuteczności. Dla Zorzy to zły wynik w kwestii utrzymania.

KS Kisielów-Pełnatycze – Santos Piwoda 0:2
Bramki: 0:1 Halwa, 0:2 Niemczak.
Mecz dopiero co się rozpoczął, a Santos prowadził już 1:0. Bramka trochę ustawiła cały mecz. Szkoda tego meczu dla Kisielowa, bo porażka teoretycznie przesądza ich spadek do klasy A.

MKS Kańczuga – Roztocze Narol 3:0
Bramki: Majkutowski, 2:0 Podstolak, 3:0 Dziedzic.
Goście aby myśleć jeszcze o utrzymaniu musieli wygrać w Kańczudze, a mieli ku temu wymarzoną sytuację, gdyż w pierwszej połowie meczu czerwoną kartkę otrzymał bramkarz miejscowych. Niestety dla nich, grali tak jakby sami byli osłabieni jednym zawodnikiem i miejscowi wypunktowali 3 razy rywala.

Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 2:1
Bramki: 0:1 Pajda , 1:1 Małecki, 2:1 Polucha.
Goście byli blisko wywalczenia zwycięstwa, jednak ich marzenia w końcówce rozwiali wychowankowie klubu z Lubaczowa. Zespół gospodarzy lepiej wytrzymał trudy tego spotkania i strzelił w końcowych fragmentach, dwie decydujące bramki tego spotkania.

San Hureczko – Biało-czerwoni Kaszyce 2:0
Bramki: 1:0 Gosa[karny], 2:0 Horak.
Spotkanie rozstrzygnęły końcowe fragmenty spotkania. W 80 minucie bramkarz gości sfaulował napastnika Sanu w polu karnym i otrzymał czerwona kartkę. Osłabieni goście już się nie podnieśli po tym fakcie, tracąc jeszcze w ostatnich minutach drugą bramkę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *