Liga Typerów – kolejka nr 24 [5/6 maja]

Zaraz po święcie Konstytucji 3 Maja rusza kolejka nr 24. Zapraszamy do typowania.

San Hureczko – Roztocze Narol
Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik
MKS Kańczuga – LKS Skołoszów
Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze
MKS Radymno – Santos Piwoda
Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna
KS Kisielów-Pełnatycze  – Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów

Życzymy powodzenia

13 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 24 [5/6 maja]

  • 2018-05-02 o 12:07
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik 2
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów X
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko 2
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-02 o 14:03
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik 2
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko 2
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
    • 2018-05-03 o 13:39
      Permalink

      San -Roztocze X Kaszyce – Pruchnik X kanczuga X Orzeł 1 Radymno X Grochowce X Kisielow X Święte X

      Odpowiedz
  • 2018-05-03 o 03:34
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik 2
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko 2
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-03 o 22:17
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik x
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów x
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko 2
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów x

    Odpowiedz
  • 2018-05-04 o 08:32
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik 2
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko 2
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-04 o 11:54
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik 2
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów 2
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna X
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko 2
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2018-05-05 o 10:57
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik 2
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko x
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów x

    Odpowiedz
  • 2018-05-05 o 11:16
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik 2
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów x
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna x
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko 2
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów x

    Odpowiedz
  • 2018-05-05 o 11:30
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik 2
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko 2
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów x

    Odpowiedz
  • 2018-05-05 o 12:50
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik 2
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów X
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko 2
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów X

    Odpowiedz
  • 2018-05-05 o 21:06
    Permalink

    San Hureczko – Roztocze Narol
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Start Pruchnik
    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Płomień Morawsko
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-05 o 22:48
    Permalink

    MKS Kańczuga – LKS Skołoszów 1
    Orzeł Przeworsk – Zorza Zarzecze 1
    MKS Radymno – Santos Piwoda 1
    Motor Grochowce – Huragan Gniewczyna 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.