Podsumowanie 18 kolejki

Podsumowanie 18 kolejki spotkań w lidze okręgowej.

W 8 rozegranych meczach gospodarze wygrywali 2 razy, 2 razy padł remis, a 4 razy wygrywali goście. Padło 25  bramek, co daje średnią 3,125 bramki na mecz.

San Hureczko – Orzeł Przeworsk O:4
Bramki: 0-1 Struś, 0-2 Pigan, 0:3 Wilk, 0-4 Misiło.
Pewna wygrana gości z Przeworska, którzy do przerwy  ustawili sobie dalszą cześć spotkania. Jest to 11 wygrana w sezonie. Ekipa z Przeworska jest nadal nie pokonana w lidze.

MKS Radymno – MKS Kańczuga 2:0
Bramki: 1:0 Bzdoń, 2:0 Podbibka.
Patrząc na tabelę lekka niespodzianka w meczu dwóch MKS-ów. Mecz to głównie walka o środek boiska, w drugiej połowie gospodarze przycisnęli bardziej słabnących gości, czego efektem dwie bramki i cenne zwycięstwo dla gospodarzy.

Sanoczanka Święte – Start Pruchnik 2:3
Bramki: 1:0 Modny, 2:0 Kobrzyński, 2:1 Kubas, 2:2 Mikłasz, 2:3 Znamieńczyków.
Gospodarze prowadzili po 16 minutach już 2:0, lecz ambitnie grający goście, nie załamali się takim obrotem sprawy i tuż przed końcem zdobyli zwycięską bramkę. Dzięki temu zwycięstwu wskoczyli na fotel wicelidera.

KS Kisielów-Pełnatycze – Roztocze Narol 2:4
Bramki: 0:1 Gałka, 0:2 Zuchowski, 0:3 Gałka, 0:4 Nisztuk, 1:4 Taciuch[karny], 2:4 Taciuch [karny].
Gospodarze żeby myśleć o utrzymaniu musieli ten mecz wygrać, niestety porażka teoretycznie przekreśla już te szanse. Gospodarze pomimo wyniku 0:4 grali ambitnie strzelając w końcowych fazach spotkania dwie bramki po rzutach karnych. Narol dzięki zwycięstwu odskoczył od Kisielowa, przybliżając się do drużyn, z którymi będzie walczył o utrzymanie.

Motor Grochowce – Biało- Czerwoni Kaszyce 2:2
Bramki: 0:1 Wielgosz, 0:2 Wota, 1:2 Furtyk, 2:2 Furtyk
Mecz miał dwa oblicza, pierwsza połowa dla gości czego efektem dwubramkowe prowadzenie do przerwy, w drugiej odsłonie przycisnęli gospodarze doprowadzając do wyrównania.

Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów 0:0
Mecz rozegrano w Dachnowie na sztucznej murawie. Oba zespoły miały swoje szanse, mecz był szybki, lecz skuteczność wykończenia akcji nie stała już tak na dobrym poziomie i padł wynik 0:0.

Płomień Morawsko – Zorza Zarzecze 1:2
Bramki: 1:0 Pajda, 1:1 Pakuła, 1:2 Rząsa
Ważny wynik dla Zarzecza. Oba zespoły walczą o utrzymanie, więc każdy punkt jest na wagę złota. Pełna pula odjechała do Zarzecza dzięki bramce Rząsy w 87 minucie, którzy awansowali na 9 miejsce w tabeli.

Huragan Gniewczyna – Santos Piwoda 1:0
Bramka: 1:0 Gurak.
Pełna przewaga gospodarzy, którzy tylko dzięki słabej skuteczności wygrali zaledwie jedną bramką. Podobnie jak Zarzecze wygrana pozwoliła Huraganowi awansować o kilka pozycji w tabeli.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *