Pierwszoligowe posiłki: Resovia II – Orzeł Przeworsk 3:2

Zespół rezerw Resovii został wzmocniony 8 zawodnikami z drużyny występującej w I lidze. Niestety różnica w jakości zrobiła swoje, choć nasi zawodnicy jakby mieli lepiej ustawione celowniki osiągnęliby korzystny rezultat.

Przyznam szczerze, że myślałem, że z tymi zawodnikami z pierwszej drużyny będzie to trochę inaczej wyglądało, a tymczasem była nerwówka do samego końca – mówił Adam Bukała, trener resoviaków.

W drugiej połowie byliśmy nawet zespołem lepszym. Szkoda, że nie udało się uratować chociaż tego punktu. W pierwszej połowie też mieliśmy swoje sytuacje, a gospodarze mieli w swoim składzie dzisiaj zawodników, których jakość zdecydowała o wyniku tego spotkania – podsumował Grzegorz Sitek.

Resovia II – Orzeł Przeworsk 3:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Wasiluk 3; 2:0 Rogalski 33; 3:0 Kantor 35; 3:1 Czyrny 47; 3:2 Czyrny 67.
Resovia: Łakota – Chuchro (65 Kumorek), Persak, Kyciński (55 Mikrut), Wasiluk, Czernysz, Twardowski, Rogalski, Kantor, Szymkiewicz (75 Tolmachov), Wódz (55 Wódz). Trener Adam Bukała.