Liga Typerów – 10 kolejka [4/6 września]
Przed nami już 10 kolejka w Lidze Typerów. Mecz Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna w piątek godz. 17.00. Pozostałe mecze sobota/niedziela.
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl
Resovia II – Legion Pilzno
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno x
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław x
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica x
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce x
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1
Resovia II – Legion Pilzno 2
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław 1
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica x
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce x
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1
Resovia II – Legion Pilzno 1
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław 2
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica 2
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 2
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 2
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1
Resovia II – Legion Pilzno 2
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław 2
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica x
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała x
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce x
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1
Resovia II – Legion Pilzno 1
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław X
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica X
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała X
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce X
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl X
Resovia II – Legion Pilzno X
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław 2
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica x
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce x
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1
Resovia II – Legion Pilzno x
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław x
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica x
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce x
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1
Resovia II – Legion Pilzno 2
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna X
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław 2
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica x
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała X
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło X
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1
Resovia II – Legion Pilzno X
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław x
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica x
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała x
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 1
Resovia II – Legion Pilzno 2
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław 2
Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica x
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała x
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce x
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 2
Resovia II – Legion Pilzno 2
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 1
Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Lechia Sędziszów Małopolski – JKS Jarosław 2
Partyzant Targowiska – Igloopol DębicaX
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała X
Korona Rzeszów – Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa -Stal II Stalowa Wola 1
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 2
Resovia II – Legion PilznoX