Oświadczenie Grupy EOP1945

Oświadczenie grupy EOP1945 w sprawie rezygnacji z pozycji trenera pierwszej drużyny Arkadiusza Kiszki.

 

W związku z brakiem akceptacji warunków transferowych przedstawionych przez trenera Arkadiusza Kiszki na kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu i brakiem zaufania do wykonywanej pracy przez zarząd MKS Orzeł Przeworsk, trener A.Kiszka złożył wczoraj tj. 06.08.2018 na ręce zarządu rezygnacje z pełnienia funkcji trenera pierwszej drużyny.

Grupa EOP1945 po wysłuchaniu obydwóch stron podjęła decyzje na wewnętrznym głosowaniu o zawieszeniu 30 miesięcznej współpracy z zarządem klubu.
Według Nas trener Arkadiusz Kiszka wieloletni, oddany piłkarz Przeworskiego Orła i teraz już były trener, z pewnością zasłużył na więcej szacunku, respektu i zaufania do wykonywanej pracy po tym jak pewnie awansował z drużyna seniorów do 4 ligi grając w większości „swoimi”z powiatu Przeworskiego piłkarzami.
Głównymi celami grupy EOP1945 było i jest dobro i promocja grup młodzieżowych MKS Orzeł.
Dewiza trenera A. Kiszka było zawsze grać jak największa liczba „swoich”wychowanków i dawać szanse młodym piłkarzom co było widać w końcówce poprzedniego sezonu w którym zadebiutowało 3 młodych zawodników z grup młodzieżowych z rocznika 2000 i 2001.

Niestety zarząd klubu ma swoją wizje i chce aby w Orle grali piłkarze wybrani przez zarząd a nie trenera.
Grupa EOP1945 uważa ze na poziomie 4 ligowego klubu większe kompetencje i wiedzę posiada wykwalifikowany trener który zbudował na nowa pozytywna atmosferę w drużynie która walczyła za klub i jego dobre imię w każdym meczu od 1 do ostatniej minuty.

Dziękujemy trenerowi za cały trud i zaangażowanie włożone w odbudowę drużyny i powrót na 4 ligowe boiska.

Grupa EOP1945

8 komentarzy do “Oświadczenie Grupy EOP1945

 • 2018-08-07 o 21:32
  Permalink

  Byłem na kilku meczach Orła w okręgówce i naprawdę nie wiem czym się podniecacie,grali bardzo słabo a to chyba za grę właśnie odpowidzialny jest trener,jeśli się mylę to proszę mnie poprawić,

  Odpowiedz
 • 2018-08-08 o 08:09
  Permalink

  Trener odpowiedzialny jest za wyniki, a teraz popatrz na tabele ligi okręgowej w sezonie 2017/18.

  Odpowiedz
  • 2018-08-08 o 16:13
   Permalink

   Czytaj że zrozumieniem. Napisałem, że zwalnianie kogoś po awansie, jeszcze z tak ładnym wynikiem jest fatalne.

   Odpowiedz
 • 2018-08-08 o 20:22
  Permalink

  Zobaczcie przykłady druzyn, Kanczuga, Czuwaj itp które leciały z roku na rok coraz niżej i przez lata nie mogli się wygrzebać. Gra nie była najpiękniejsza gdy porównuje się ja do druzyn z Ligi angielskiej czy hiszpańskiej ligi. Trener dostał zespół i zadanie awansu do 4 ligi i wykonał zadanie w 100%.
  Trener teraz namówił i przekonał kilku bardzo dobrych zawodników( jak na 4 lige) do swoich planów i pomysłu na grę, niestety nie kłaniał się w pół ludziom z zarządu musiał odejść.

  Odpowiedz
 • 2018-08-08 o 21:44
  Permalink

  tak sie smialysmy z tego na meczu ze az z lopon pospadalysmy

  Odpowiedz
 • 2018-08-09 o 01:42
  Permalink

  H….ja wiecie panowie , Kiszka nasciemniał Wam i kreuje się na promotora piłkarskiej młodzieży a chciał ściągnąć z Pruchnika emerytów i rencistów piłkarskich . No ale tego Wam nie powie bo wersja z młodzieżą jest dla publiki najlepsza.

  Odpowiedz
 • 2018-08-09 o 11:36
  Permalink

  Przestańcie pier…. że Kiszka to dobry trener,Ja chodząc na naprawdę dużo meczy nie widziałem żadnej dobrej gry Orła,jakieś wyjątki pewnie były ale ogólnie gra była do dupy.A z tego co wiem jego dymisja wzięła się stąd że zarząd nie chciał w drużynie dwóch gości z Pruchnika o wątpliwych umiejętnościach hahaha

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *