Liga Typerów – Kolejka nr 1 [11/12 sierpnia]
Przed nami 1 kolejka spotkań, więc zaczynamy tradycyjnie naszą zabawę w Lidze Typerów. Typujemy bez podpórek, jak zawsze typy oddajemy w komentarzach. Mecz Polonia Przemyśl – Sokół Nisko, typujemy do piątku 10 sierpnia do godz 18.00.
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 1
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 2
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica x
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów X
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała X
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno X
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica X
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław x
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 1
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno x
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 2
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce x
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław x
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 1
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 2
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 2
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 2
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała X
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno X
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 2
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów x
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 2
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław x
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów x
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 2
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 2
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów x
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 2
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław 1
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 2
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 1
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko 1
Wisłoka Dębica – JKS 1909 Jarosław x
Karpaty Krosno – Stal Gorzyce 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 1
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała x
Przełom Besko – Rzemieślnik Pilzno 1
Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1