ORZEŁ PRZEWORSK – JKS Jarosław (13/04/2019) relacja kibiców

Przedstawiamy relacje kibiców z obu stron z meczu derbowego ORZEŁ PRZEWORSK – JKS Jarosław.

Fotogaleria z meczu Orzeł – JKS [za 12zawodnik.pl]


To My Orłowcy

ORZEŁ PRZEWORSK – Jks Jarosław (13/04/2019)

Na sobotnim meczu derbowym wystawiamy młyn +/- 60 osobowy, a płot ozdabiają flagi “ORŁOWCY” oraz “MPOP”. Cały mecz prowadzimy przyzwoity doping w asyście bębna, prowadząc jednocześnie naszych piłkarzy do wielkiego zwycięstwa w tym meczu – 4:0. Nie obyło się bez wymian uprzejmości z sąsiadkami oraz ich gafy z początku meczu i wywieszania flagi “do góry kołami”, mimo swej liczby ledwo ich słychać.

Dodatkowe informację z sytuacji poza stadionowych:
Jeżeli trafienie dwóch osób na mieście, jest warte pisania o tym w swych relacjach, to może powinniście rozpisać się również o “sukcesach” w ostatnich dniach? W Przeworsku bicie kobiet i “wjazd” na imprezę małolatów nie związanych z kibicowaniem, a “u siebie” palenie podeszwy i późniejsze donosy. Do sprawy wkrótce wrócimy, jak tylko pojawią się kwity.


Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław (13.04.2019)
jksSobota obfitowała w ciekawe wydarzenia najpierw 40 osób z przyczyn wewnętrznych nie jedzie na wyjazd do Przeworska a po meczu po raz kolejny odwiedzamy Przeworsk łapiąc Orzełek. Na meczu ok 110 osób z nami delegacje z Sanoka i Sarzyny oraz [20] fc Sieniawa.

sieniawa

fot. 12zawodnik.pl / Podkarpaccy Kibice

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.