Mecz walki na remis: Orzeł Przeworsk – Głogovia 1:1

Choć bramki strzelali tylko zawodnicy z Przeworska, mecz zakończył się remisem. Zarówno jedni jak i drudzy mieli jeszcze kilka znakomitych sytuacji, więc wynik mógł być inny w każdą stronę. Dla nas jest to pozytywny prognostyk na przyszłość, bo ten zespół w piłkę grać potrafi, jednak trzeba uwierzyć ponownie w swoje umiejętności.

sedziaSwoje ciężkie chwile miał też sędzia spotkania

Sam nie wierzyłem, co zobaczyłem na boisku. Na remis na pewno zasłużyliśmy. Mieliśmy jeszcze stuprocentową sytuację Boratyna, szkoda, że nie trafił. Głogovia miała setkę Kądziołki. Mecz ogólnie wyrównany. Głogovia to dobry zespół, a my postawiliśmy się mocno i zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Cieszę się, że chłopcy dobrze zareagowali. Jak tak będziemy dalej grali, to będzie dobrze – podsumował mecz trener Orła, Paweł Załoga.

piotr boratyn orzeł przeworskZmarnowana szansa na remis 

Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Andreasik 24-samob, 1:1 Wilk 90.

Fotogaleria nr 1
Fotogaleria nr 2
Fotogaleria nr 3

Orzeł: Mikus – Broda, Pikuła, Andreasik, Salwach – Najsarek (55 Dec), Obłoza, Flis, Wilk – Czyrny ż, Bednarz (55 Boratyn ż). Trener Paweł Załoga.
Głogovia: Lipka – Bożek ż, Hus, Brogowski, Kłak (87 Delekta), Halat (80 Tarała), Pałys-Rydzik (84 Codello), Chamera, Kądziołka ż – Pyrdek, Szymański (90+1 Hajkowski). Trener Adam Wałczyk.

Zestaw wyników oraz tabela

źródło: nowiny24.pl / Foto-Res / MKS Orzeł Przeworsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.