Liga Typerów – kolejka nr 13 [19/20 września]

Przed nami 13 kolejka spotkań.

Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno
Stal II Stalowa Wola – Resovia II
Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Sokół Nisko
Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław – Korona Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok
Stal II Mielec – Partyzant Targowiska
Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik

Życzymy powodzenia.

12 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 13 [19/20 września]

  • 2020-09-14 o 09:18
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł PrzeworskPrzeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 2
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II X
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 2
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska X
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-14 o 10:29
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk X
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno x
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok x
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska x
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-14 o 12:20
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk x
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 1
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II x
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok x
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska 1
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-14 o 12:47
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk x
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 2
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II x
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok x
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska 1
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-15 o 09:08
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 1
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II 2
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska 1
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-15 o 09:27
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno X
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy X
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa X
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok X
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska 1
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-17 o 22:01
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk x
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 2
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa x
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok x
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska 1
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-18 o 10:57
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno x
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II 2
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 1
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska 1
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-18 o 13:08
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno x
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa X
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 1
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska 1
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-18 o 21:42
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł PrzeworskPrzeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 2
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II 1
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska 2
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2020-09-19 o 08:44
    Permalink

    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 2
    Stal II Stalowa Wola – Resovia II x
    Czarni 1910 Jasło – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa x
    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 1
    Stal II Mielec – Partyzant Targowiska x
    Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 2

    Odpowiedz
  • 2020-09-19 o 08:49
    Permalink

    Zmiana typu: Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.