Liga Typerów – kolejka nr 9 [5/6 października]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 9 w Lidze Typerów:
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów
GKS Orły – Sanoczanka Święte
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk
Płomień Morawsko – Granica Stubno
MKS Radymno – MKS Kańczuga
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
GKS Orły – Sanoczanka Święte 2
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów x
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów x
GKS Orły – Sanoczanka Święte x
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów x
GKS Orły – Sanoczanka Święte x
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno x
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów x
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
GKS Orły – Sanoczanka Święte x
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów X
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów X
GKS Orły – Sanoczanka Święte X
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów X
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów X
GKS Orły – Sanoczanka Święte X
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno X
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów X
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
GKS Orły – Sanoczanka Święte X
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 2
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów x
GKS Orły – Sanoczanka Święte 2
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno 2
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 1
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów x
GKS Orły – Sanoczanka Święte 2
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów x
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
GKS Orły – Sanoczanka Święte x
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 1
Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
GKS Orły – Sanoczanka Święte 2
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów x