Liga Typerów – kolejka nr 9 [5/6 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 9 w Lidze Typerów:

Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów
Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów
Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów
GKS Orły – Sanoczanka Święte
Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk
Płomień Morawsko – Granica Stubno
MKS Radymno – MKS Kańczuga
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów

11 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 9 [5/6 października]

  • 2019-09-30 o 15:29
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    GKS Orły – Sanoczanka Święte 2
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2

    Odpowiedz
  • 2019-10-01 o 07:30
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów x
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    GKS Orły – Sanoczanka Święte x
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2

    Odpowiedz
  • 2019-10-03 o 08:18
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    GKS Orły – Sanoczanka Święte x
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno x
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów x

    Odpowiedz
  • 2019-10-03 o 13:56
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    GKS Orły – Sanoczanka Święte x
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2

    Odpowiedz
  • 2019-10-04 o 09:59
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów X
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    GKS Orły – Sanoczanka Święte X
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów X

    Odpowiedz
  • 2019-10-04 o 11:25
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów X
    GKS Orły – Sanoczanka Święte X
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno X
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów X

    Odpowiedz
  • 2019-10-04 o 18:57
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    GKS Orły – Sanoczanka Święte X
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 2

    Odpowiedz
  • 2019-10-04 o 19:02
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 2
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    GKS Orły – Sanoczanka Święte 2
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno 2
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-04 o 20:08
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    GKS Orły – Sanoczanka Święte 2
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów x

    Odpowiedz
  • 2019-10-04 o 20:11
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    GKS Orły – Sanoczanka Święte x
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-04 o 20:38
    Permalink

    Czuwaj Przemyśl – Łęk Ostrów 1
    Roztocze Narol – Czarni Pawłosiów 1
    Zorza Zarzecze – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    GKS Orły – Sanoczanka Święte 2
    Motor Grochowce – Orzeł Przeworsk 2
    Płomień Morawsko – Granica Stubno 1
    MKS Radymno – MKS Kańczuga 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.