Klasyfikacja strzelców V ligi Jarosław po 8.kolejce

 
12 bramekHubert Bednarz (Orzeł)

8 bramek
– Wojciech Pilawa (Skołoszów)

7 bramek
Maciej Lech (Orzeł), Marek Pajda (Płomień)

6 bramek
Marek Chwasta (Kaszyce), Jacek Flis, Dawid Czyrny (Orzeł)

5 bramek
Tomasz Stasiła (Kaszyce), Piotr Boratyn (Orzeł), Kamil Hulak (Płomień)

4 bramki
Jan Hołowacz (Czarni), Daniel Ostrzywilk, Edwin Struś (Kańczuga), Grzegorz Dudek (Orły), Kamil Pilch (Płomień), Wojciech Majkutowski (Zorza)

3 bramki
– Mateusz Świst (Czuwaj), Marcin Piątek (Kańczuga), Maciej Łach (Kaszyce), Dawid Prawecki (Łęk), Łukasz Rudnicki, Adrian Kazek (Motor), Kamil Adamarek (Płomień), Mateusz Gałka (Roztocze), Damian Kiełbowicz, Damian Kobrzyński (Sanoczanka), Paweł Czerwiński, Kamil Buczkowski (Skołoszów), Kacper Młodnicki (Zorza)

2 bramki
– Marcin Gierczak, Kamil Folwarski (Czuwaj), Paweł Skupień (Czarni), Dawid Dziedzic (Kańczuga), Konrad Kuźmiński (Kaszyce), Paweł Domszy, Krystian Sebastyanka, Kacper Trelka (Łęk), Michał Włoch (Motor), Kamil Bratkowski, Kamil Bawoł (Orły), Dawid Mazur, Szymon Kuźniar, Mariusz Stawiarski, Michał Grabiec (Płomień), Radosław Hojdak (Pogoń), Oskar Hamacher, Maciej Łamasz (Radymno), Marcin Krupa, Daniel Sałek (Roztocze), Dominik Walczyszyn, Paweł Modny (Sanoczanka), Jarosław Chmielowski (Skołoszów), Bogusław Sierżęga (Zorza)

1 bramka
– Artur Bańka, Taras Balabukh, Grzegorz Dylewski (Czarni), Dariusz Pałys, Bartłomiej Łuc, Taras Mariash, Maciej Sanocki, Dawid Hamryszczak (Czuwaj), Jakub Ficek, Damian Mikulec, Przemysław Tomaszewski, Patryk Pempuś (Granica), Daniel Gaweł (Kańczuga), Jakub Wielgosz, Bartłomiej Wielgosz, Arkadiusz Sawka, Adrian Cyran, Michał Radwański, Kornel Wielgosz (Kaszyce), Bernard Stopa, Marcin Broszko, Mariusz Błaszczyk, Mateusz Oronowicz, Ireneusz Skrzypek (Łęk), Mateusz Szor , Mateusz Kurylak (Motor), Kacper Szybko, Marek Gwóźdź, Maciej Słoma, Piotr Misiąg (Orzeł), Hubert Jucha (Orły), Damian Cisek, Michał Krzemiński, Przemysław Zygarlicki, Konrad Wójtowicz (Pogoń), Tomasz Mrozowicz, Rafał Niemczak (Płomień), Łukasz Studziński, Krystian Suchy (Radymno), Sebastian Nisztuk, Przemysław Wawryca, Mateusz Cywka, Marcin Vogelgezang (Roztocze), Krzysztof Gawłowski, Grzegorz Karbownik, Damian Zubrzycki (Sanoczanka), Sylwester Tarnawski, Patryk Broda (Skołoszów), Tomasz Harłacz (Stubno), Piotr Kurecki, Kamil Padiasek, Radosław Stecko (Zorza)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.