Liga Typerów – kolejka nr 8 [15/16 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 8.

Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko – KS Wiązownica
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk
Ekoball Sanok – Przełom Besko
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno

.

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MaciekForest 1945WojtiHajmonTomekK. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
East London
Gość
East London

Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów x
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno x
Sokół Nisko – KS Wiązownica x
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk x
Ekoball Sanok – Przełom Besko 1
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy x
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno 1

Gaza_8
Gość
Gaza_8

Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów 1
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno X
Sokół Nisko – KS Wiązownica X
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk X
Ekoball Sanok – Przełom Besko 1
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno 1

maciek70
Gość
maciek70

Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów 2
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno 2
Sokół Nisko – KS Wiązownica X
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
Ekoball Sanok – Przełom Besko 1
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno 1

TomekK.
Gość
TomekK.

Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów 1
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno X
Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 1
Ekoball Sanok – Przełom Besko 1
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy X
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno 1

Hajmon
Gość
Hajmon

Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów 1
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno 2
Sokół Nisko – KS Wiązownica 2
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk x
Ekoball Sanok – Przełom Besko 1
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy x
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno 1

Wojti
Gość
Wojti

Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów x
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno 1
Sokół Nisko – KS Wiązownica x
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
Ekoball Sanok – Przełom Besko 1
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy x
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno x

Forest 1945
Gość
Forest 1945

Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów x
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno 1
Sokół Nisko – KS Wiązownica 2
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 1
Ekoball Sanok – Przełom Besko x
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy x
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno x

Maciek
Gość
Maciek

Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów 2
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała 2
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno x
Sokół Nisko – KS Wiązownica 1
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk 2
Ekoball Sanok – Przełom Besko 1
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy x
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno 1


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0