Liga Typerów- kolejka nr 7 [ 11/12 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 7, która zostanie rozegrana 11/12 września.

Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk
Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Czarni Trześń
Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl
Sokół Kamień – Stal II Mielec
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce
Stal Łańcut – MKS Kańczuga
JKS Jarosław – Piast Tuczempy
Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski

9 myśli na temat “Liga Typerów- kolejka nr 7 [ 11/12 września]

  • 2021-09-06 o 14:46
    Permalink

    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Czarni Trześń 1
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kamień – Stal II Mielec X
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce X
    Stal Łańcut – MKS Kańczuga 1
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy X
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
    • 2021-09-07 o 22:24
      Permalink

      Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk x
      Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Czarni Trześń 1
      Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 1
      Sokół Kamień – Stal II Mielec x
      KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
      Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
      Stal Łańcut – MKS Kańczuga 1
      JKS Jarosław – Piast Tuczempy 1
      Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

      Odpowiedz
  • 2021-09-07 o 22:26
    Permalink

    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Czarni Trześń 1
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kamień – Stal II Mielec 1
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Łańcut – MKS Kańczuga 1
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy x
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-09-09 o 11:16
    Permalink

    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk x
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Czarni Trześń 1
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kamień – Stal II Mielec 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Łańcut – MKS Kańczuga 1
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy x
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-09-10 o 20:41
    Permalink

    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Czarni Trześń 1
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kamień – Stal II Mielec 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Łańcut – MKS Kańczuga 2
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-09-10 o 21:10
    Permalink

    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Czarni Trześń x
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kamień – Stal II Mielec 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Łańcut – MKS Kańczuga x
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy 2
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski x

    Odpowiedz
  • 2021-09-10 o 21:54
    Permalink

    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Czarni Trześń 1
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kamień – Stal II Mielec 2
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Łańcut – MKS Kańczuga 1
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-09-10 o 22:49
    Permalink

    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Czarni Trześń 1
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kamień – Stal II Mielec x
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Łańcut – MKS Kańczuga 1
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy x
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-09-11 o 08:47
    Permalink

    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Czarni Trześń 1
    Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kamień – Stal II Mielec 1
    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Łańcut – MKS Kańczuga 1
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy X
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.