Liga Typerów – kolejka nr 6 [14/15 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 6 w Lidze Typerów:

Łęk Ostrów – MKS Radymno
Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko
LKS Skołoszów – Motor Grochowce
MKS Kańczuga – GKS Orły
Granica Stubno – Zorza Zarzecze
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol
Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl
Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów

Życzymy powodzenia

13 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 6 [14/15 września]

  • 2019-09-10 o 11:30
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 2
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    MKS Kańczuga – GKS Orły 1
    Granica Stubno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów 1

    Odpowiedz
    • 2019-09-13 o 22:08
      Permalink

      Łęk Ostrów – MKS Radymno X
      Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 2
      LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
      MKS Kańczuga – GKS Orły 1
      Granica Stubno – Zorza Zarzecze X
      Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
      Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 1
      Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów 2

      Odpowiedz
    • 2019-09-14 o 08:34
      Permalink

      Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
      Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 2
      LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
      MKS Kańczuga – GKS Orły 1
      Granica Stubno – Zorza Zarzecze 1
      Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
      Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 1
      Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów 1

      Odpowiedz
  • 2019-09-10 o 13:48
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 2
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    MKS Kańczuga – GKS Orły 1
    Granica Stubno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-11 o 08:08
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 2
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    MKS Kańczuga – GKS Orły 1
    Granica Stubno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-11 o 14:10
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko x
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    MKS Kańczuga – GKS Orły 1
    Granica Stubno – Zorza Zarzecze x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów 2

    Odpowiedz
  • 2019-09-11 o 16:05
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko x
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    MKS Kańczuga – GKS Orły 1
    Granica Stubno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów x

    Odpowiedz
  • 2019-09-12 o 17:59
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko X
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    MKS Kańczuga – GKS Orły 1
    Granica Stubno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów X

    Odpowiedz
  • 2019-09-13 o 12:35
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko X
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce X
    MKS Kańczuga – GKS Orły 1
    Granica Stubno – Zorza Zarzecze X
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-13 o 18:42
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko X
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    MKS Kańczuga – GKS Orły 1
    Granica Stubno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów X

    Odpowiedz
    • 2019-09-14 o 08:08
      Permalink

      Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
      Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko 2
      LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
      MKS Kańczuga – GKS Orły 1
      Granica Stubno – Zorza Zarzecze x
      Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
      Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 1
      Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów x

      Odpowiedz
  • 2019-09-14 o 08:22
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko x
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    MKS Kańczuga – GKS Orły 1
    Granica Stubno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-14 o 14:14
    Permalink

    Łęk Ostrów – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Płomień Morawsko x
    LKS Skołoszów – Motor Grochowce 1
    MKS Kańczuga – GKS Orły 1
    Granica Stubno – Zorza Zarzecze 1
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    Sanoczanka Święte – Czuwaj Przemyśl 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Pawłosiów 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.