Liga Typerów – kolejka nr 35 [18-20 czerwca]

Przed nami ostatnia kolejka nr 35 w IV lidze sezonu 2020/21.
Typujemy do piątku godzina 17:00

Korona Rzeszów – JKS Jarosław
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce – Resovia II
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko
Ekoball Sanok – Czarni 1910 Jasło
Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant Targowiska
Stal II Stalowa Wola – Legion Pilzno
Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Małopolski
Start Pruchnik – Stal II Mielec

Piast Tuczempy 1-3 Karpaty Krosno – mecz rozegrany

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 35 [18-20 czerwca]

  • 2021-06-16 o 11:43
    Permalink

    Korona Rzeszów – JKS Jarosław 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała X
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa X
    Błękitni Ropczyce – Resovia II 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Ekoball Sanok – Czarni 1910 Jasło X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant Targowiska 1
    Stal II Stalowa Wola – Legion Pilzno X
    Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-06-16 o 15:07
    Permalink

    Korona Rzeszów – JKS Jarosław 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    Błękitni Ropczyce – Resovia II 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Ekoball Sanok – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant Targowiska 1
    Stal II Stalowa Wola – Legion Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-06-18 o 16:56
    Permalink

    Korona Rzeszów – JKS Jarosław 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała X
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa X
    Błękitni Ropczyce – Resovia II 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Ekoball Sanok – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant Targowiska 1
    Stal II Stalowa Wola – Legion Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Stal II Mielec X

    Odpowiedz
  • 2021-06-18 o 17:05
    Permalink

    Korona Rzeszów – JKS Jarosław 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa x
    Błękitni Ropczyce – Resovia II 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Ekoball Sanok – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant Targowiska 1
    Stal II Stalowa Wola – Legion Pilzno x
    Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-06-18 o 17:06
    Permalink

    Korona Rzeszów – JKS Jarosław 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa x
    Błękitni Ropczyce – Resovia II 1
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Ekoball Sanok – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant Targowiska 1
    Stal II Stalowa Wola – Legion Pilzno x
    Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-06-18 o 17:25
    Permalink

    Korona Rzeszów – JKS Jarosław 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 2
    Błękitni Ropczyce – Resovia II 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Ekoball Sanok – Czarni 1910 Jasło 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant Targowiska 1
    Stal II Stalowa Wola – Legion Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2021-06-18 o 17:58
    Permalink

    Korona Rzeszów – JKS Jarosław 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    Błękitni Ropczyce – Resovia II 2
    Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko 1
    Ekoball Sanok – Czarni 1910 Jasło 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant Targowiska 1
    Stal II Stalowa Wola – Legion Pilzno X
    Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.