Liga Typerów – kolejka nr 34 [10/15 czerwca]

Zapraszamy do typowania 34 kolejki:

Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy
JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Małopolski
Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola
Legion Pilzno – Partyzant Targowiska
Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna
Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko

Mecze: Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Małopolski, Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna, zostaną rozegrane 10 czerwca [czwartek]

Start Pruchnik 0-4 Resovia II – mecz już rozegrany

9 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 34 [10/15 czerwca]

  • 2021-06-09 o 23:13
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola 1
    Legion Pilzno – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2021-06-10 o 09:40
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola 1
    Legion Pilzno – Partyzant Targowiska 2
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2021-06-10 o 10:25
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów X
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy X
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski X
    Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola 1
    Legion Pilzno – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko X

    Odpowiedz
  • 2021-06-10 o 16:28
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica X
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy X
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola 1
    Legion Pilzno – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko X

    Odpowiedz
  • 2021-06-10 o 18:31
    Permalink

    Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-06-10 o 18:33
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów x
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski x
    Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola 1
    Legion Pilzno – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
    • 2021-06-11 o 11:33
      Permalink

      Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 2
      Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
      Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
      JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 2
      Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola 1
      Legion Pilzno – Partyzant Targowiska 1
      Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
      Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 2

      Odpowiedz
  • 2021-06-10 o 18:34
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów x
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola 1
    Legion Pilzno – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2021-06-10 o 18:58
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów 2
    Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Stal II Mielec – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola 1
    Legion Pilzno – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.