Liga Typerów – kolejka nr 28 (30.04-1.05)

Zapraszamy do typowania 28 kolejki

Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno
Ekoball Sanok – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica
Czarni Trześń – Sokół Kamień
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica
Stal II Mielec – Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa – Stal Łańcut
Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław
MKS Kańczuga – Karpaty Krosno
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 28 (30.04-1.05)

  • 2022-04-25 o 13:05
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
    Ekoball Sanok – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica X
    Czarni Trześń – Sokół Kamień 2
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica X
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała X
    Wisłok Wiśniowa – Stal Łańcut X
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
    MKS Kańczuga – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski X

    Odpowiedz
    • 2022-04-25 o 20:47
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
      Ekoball Sanok – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica x
      Czarni Trześń – Sokół Kamień 2
      Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 2
      Stal II Mielec – Izolator Boguchwała x
      Wisłok Wiśniowa – Stal Łańcut 1
      Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
      MKS Kańczuga – Karpaty Krosno 2
      Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski x

      Odpowiedz
  • 2022-04-25 o 13:44
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno x
    Ekoball Sanok – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 1
    Czarni Trześń – Sokół Kamień 2
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica 2
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
    Wisłok Wiśniowa – Stal Łańcut 1
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
    MKS Kańczuga – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski x

    Odpowiedz
    • 2022-04-28 o 09:49
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
      Ekoball Sanok – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 1
      Czarni Trześń – Sokół Kamień 2
      Polonia Przemyśl – KS Wiązownica x
      Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
      Wisłok Wiśniowa – Stal Łańcut x
      Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
      MKS Kańczuga – Karpaty Krosno 2
      Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski x

      Odpowiedz
  • 2022-04-29 o 22:11
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
    Ekoball Sanok – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica X
    Czarni Trześń – Sokół Kamień 2
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica X
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 1
    Wisłok Wiśniowa – Stal Łańcut X
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław X
    MKS Kańczuga – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski X

    Odpowiedz
  • 2022-04-29 o 23:41
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
    Ekoball Sanok – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica x
    Czarni Trześń – Sokół Kamień 2
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica x
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
    Wisłok Wiśniowa – Stal Łańcut x
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
    MKS Kańczuga – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski x

    Odpowiedz
  • 2022-04-30 o 10:27
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
    Ekoball Sanok – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica x
    Czarni Trześń – Sokół Kamień 2
    Polonia Przemyśl – KS Wiązownica x
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
    Wisłok Wiśniowa – Stal Łańcut 1
    Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 2
    MKS Kańczuga – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.