Liga Typerów – kolejka nr 21 [19/20 marca]

Liga Typerów – kolejka nr 21

Stal Łańcut – Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała – JKS Jarosław
KS Wiązownica – Karpaty Krosno
Sokół Kamień – Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica – Piast Tuczempy
Bieszczady Ustrzyki Dolne – MKS Kańczuga
Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok – Wisłok Wiśniowa
Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec
Czarni Trześń – Polonia Przemyśl

Zapraszamy do typowania

,l

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 21 [19/20 marca]

  • 2022-03-14 o 19:41
    Permalink

    Stal Łańcut – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław x
    KS Wiązownica – Karpaty Krosno x
    Sokół Kamień – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – MKS Kańczuga 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce x
    Ekoball Sanok – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1
    Czarni Trześń – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2022-03-15 o 12:12
    Permalink

    Stal Łańcut – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław X
    KS Wiązownica – Karpaty Krosno X
    Sokół Kamień – Głogovia Głogów Małopolski X
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – MKS Kańczuga 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce X
    Ekoball Sanok – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec X
    Czarni Trześń – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2022-03-16 o 11:48
    Permalink

    Stal Łańcut – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
    KS Wiązownica – Karpaty Krosno 1
    Sokół Kamień – Głogovia Głogów Małopolski X
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – MKS Kańczuga 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce x
    Ekoball Sanok – Wisłok Wiśniowa X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1
    Czarni Trześń – Polonia Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2022-03-17 o 18:08
    Permalink

    Stal Łańcut – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
    KS Wiązownica – Karpaty Krosno x
    Sokół Kamień – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – MKS Kańczuga 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
    Ekoball Sanok – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 2
    Czarni Trześń – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2022-03-18 o 09:09
    Permalink

    Stal Łańcut – Orzeł Przeworsk x
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
    KS Wiązownica – Karpaty Krosno x
    Sokół Kamień – Głogovia Głogów Małopolski x
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – MKS Kańczuga 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce x
    Ekoball Sanok – Wisłok Wiśniowa x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1
    Czarni Trześń – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2022-03-18 o 21:04
    Permalink

    Stal Łańcut – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
    KS Wiązownica – Karpaty Krosno 2
    Sokół Kamień – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 3
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – MKS Kańczuga 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce x
    Ekoball Sanok – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1
    Czarni Trześń – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2022-03-19 o 10:51
    Permalink

    Stal Łańcut – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław x
    KS Wiązownica – Karpaty Krosno x
    Sokół Kamień – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – MKS Kańczuga 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce x
    Ekoball Sanok – Wisłok Wiśniowa x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec 1
    Czarni Trześń – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz
  • 2022-03-19 o 13:33
    Permalink

    Stal Łańcut – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
    KS Wiązownica – Karpaty Krosno 2
    Sokół Kamień – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – MKS Kańczuga 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce x
    Ekoball Sanok – Wisłok Wiśniowa 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec x
    Czarni Trześń – Polonia Przemyśl 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.