Liga Typerów – kolejka nr 20 [23/24 marca]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 20.

Błękitni Ropczyce -Wisłok Wiśniowa
Ekoball Sanok -Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica -Wisłoka Dębica
Sokół Nisko -Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław -Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal Gorzyce -Piast Tuczempy
Korona Rzeszów -Przełom Besko
Izolator Boguchwała -Orzeł Przeworsk
KS Pilzno -KS Wiązownica

9 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 20 [23/24 marca]

  • 2019-03-18 o 13:26
    Permalink

    Błękitni Ropczyce -Wisłok Wiśniowa x
    Ekoball Sanok -Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica -Wisłoka Dębica x
    Sokół Nisko -Karpaty Krosno 2
    JKS 1909 Jarosław -Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Stal Gorzyce -Piast Tuczempy 2
    Korona Rzeszów -Przełom Besko x
    Izolator Boguchwała -Orzeł Przeworsk 1
    KS Pilzno -KS Wiązownica x

    Odpowiedz
  • 2019-03-18 o 19:06
    Permalink

    Błękitni Ropczyce -Wisłok Wiśniowa X
    Ekoball Sanok -Polonia Przemyśl X
    Igloopol Dębica -Wisłoka Dębica 2
    Sokół Nisko -Karpaty Krosno 1
    JKS 1909 Jarosław -Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Stal Gorzyce -Piast Tuczempy X
    Korona Rzeszów -Przełom Besko 1
    Izolator Boguchwała -Orzeł Przeworsk 1
    KS Pilzno -KS Wiązownica 2

    Odpowiedz
  • 2019-03-20 o 15:42
    Permalink

    Błękitni Ropczyce -Wisłok Wiśniowa X
    Ekoball Sanok -Polonia Przemyśl X
    Igloopol Dębica -Wisłoka Dębica 2
    Sokół Nisko -Karpaty Krosno X
    JKS 1909 Jarosław -Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Gorzyce -Piast Tuczempy X
    Korona Rzeszów -Przełom Besko 1
    Izolator Boguchwała -Orzeł Przeworsk 1
    KS Pilzno -KS Wiązownica X

    Odpowiedz
  • 2019-03-22 o 08:56
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 1
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica 2
    Sokół Nisko – Karpaty Krosno 2
    JKS 1909 Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Gorzyce – Piast Tuczempy 2
    Korona Rzeszów – Przełom Besko 1
    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    KS Pilzno – KS Wiązownica 1

    Odpowiedz
  • 2019-03-22 o 10:11
    Permalink

    Błękitni Ropczyce -Wisłok Wiśniowa x
    Ekoball Sanok -Polonia Przemyśl x
    Igloopol Dębica -Wisłoka Dębica 2
    Sokół Nisko -Karpaty Krosno 1
    JKS 1909 Jarosław -Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Gorzyce -Piast Tuczempy 2
    Korona Rzeszów -Przełom Besko 1
    Izolator Boguchwała -Orzeł Przeworsk 1
    KS Pilzno -KS Wiązownica 1

    Odpowiedz
  • 2019-03-22 o 11:59
    Permalink

    Błękitni Ropczyce -Wisłok Wiśniowa 1
    Ekoball Sanok -Polonia Przemyśl x
    Igloopol Dębica -Wisłoka Dębica 2
    Sokół Nisko -Karpaty Krosno x
    JKS 1909 Jarosław -Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Gorzyce -Piast Tuczempy 2
    Korona Rzeszów -Przełom Besko 1
    Izolator Boguchwała -Orzeł Przeworsk 1
    KS Pilzno -KS Wiązownica 1

    Odpowiedz
  • 2019-03-22 o 15:05
    Permalink

    Błękitni Ropczyce -Wisłok Wiśniowa 1
    Ekoball Sanok -Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica -Wisłoka Dębica 2
    Sokół Nisko -Karpaty Krosno X
    JKS 1909 Jarosław -Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Gorzyce -Piast Tuczempy X
    Korona Rzeszów -Przełom Besko 1
    Izolator Boguchwała -Orzeł Przeworsk 2
    KS Pilzno -KS Wiązownica x

    Odpowiedz
  • 2019-03-23 o 12:16
    Permalink

    Błękitni Ropczyce -Wisłok Wiśniowa 1
    Ekoball Sanok -Polonia Przemyśl 2
    Igloopol Dębica -Wisłoka Dębica 2
    Sokół Nisko -Karpaty Krosno x
    JKS 1909 Jarosław -Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Stal Gorzyce -Piast Tuczempy 2
    Korona Rzeszów -Przełom Besko 1
    Izolator Boguchwała -Orzeł Przeworsk 1
    KS Pilzno -KS Wiązownica 1

    Odpowiedz
  • 2019-03-23 o 13:39
    Permalink

    Błękitni Ropczyce -Wisłok Wiśniowa 1
    Ekoball Sanok -Polonia Przemyśl 1
    Igloopol Dębica -Wisłoka Dębica x
    Sokół Nisko -Karpaty Krosno 2
    JKS 1909 Jarosław -Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Gorzyce -Piast Tuczempy 2
    Korona Rzeszów -Przełom Besko 1
    Izolator Boguchwała -Orzeł Przeworsk 1
    KS Pilzno -KS Wiązownica 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.