Liga Typerów – kolejka nr 20 [12/13 marca]

Runda wiosenna jest już na wyciągnięcie ręki, przed drużynami ostatnie sparingi, a już za tydzień ruszają zmagania ligowe. Na naszej stronie już tradycyjnie rusza Liga Typerów, w tej rundzie GRUPA EOP1945 znów stanęła na wysokości zadania fundując nagrodę dla najlepszego Typera rundy. Regulamin jest bez zmian, typujemy bez podpórek [czyli 1, X lub 2] w komentarzach na stronie. Zapraszamy do zabawy już teraz!

Kolejka 20 – 12-13 marca
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Stal II Mielec – Czarni Trześń
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok
MKS Kańczuga – Legion Pilzno
Piast Tuczempy – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica
Karpaty Krosno – Sokół Kamień
JKS Jarosław – KS Wiązownica
Stal Łańcut – Izolator Boguchwała

NAGRODA W LIDZE TYPERÓW!

Aktualizacja – 4 kwietnia:
Dokończenie 20 kolejki w środę 6 kwietnia. Kto jeszcze nie zdążył, ma okazję wytypować zaległe mecze z 1 kolejki rundy wiosennej.
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok
MKS Kańczuga – Legion Pilzno
Piast Tuczempy – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica
Stal Łańcut – Izolator Boguchwała

10 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 20 [12/13 marca]

  • 2022-03-05 o 19:58
    Permalink

    Witam, miłej zabawy wszystkim życzę 🙂
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl x
    Stal II Mielec – Czarni Trześń 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 1
    MKS Kańczuga – Legion Pilzno x
    Piast Tuczempy – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kamień 1
    JKS Jarosław – KS Wiązownica 1
    Stal Łańcut – Izolator Boguchwała 1

    Odpowiedz
    • 2022-03-09 o 15:16
      Permalink

      Kolejka 20 – 12-13 marca
      Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl x
      Stal II Mielec – Czarni Trześń 1
      Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok x
      MKS Kańczuga – Legion Pilzno 2
      Piast Tuczempy – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
      Karpaty Krosno – Sokół Kamień 1
      JKS Jarosław – KS Wiązownica x
      Stal Łańcut – Izolator Boguchwała x

      Odpowiedz
      • 2022-03-12 o 12:42
        Permalink

        Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
        Stal II Mielec – Czarni Trześń 1
        Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
        Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok x
        MKS Kańczuga – Legion Pilzno 2
        Piast Tuczempy – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
        Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
        Karpaty Krosno – Sokół Kamień 1
        JKS Jarosław – KS Wiązownica x
        Stal Łańcut – Izolator Boguchwała 1

        Odpowiedz
        • 2022-03-12 o 16:30
          Permalink

          Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
          Stal II Mielec – Czarni Trześń 1
          Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
          Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 2
          MKS Kańczuga – Legion Pilzno 2
          Piast Tuczempy – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
          Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
          Karpaty Krosno – Sokół Kamień 1
          JKS Jarosław – KS Wiązownica 2
          Stal Łańcut – Izolator Boguchwała 2

          Odpowiedz
  • 2022-03-07 o 12:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Czarni Trześń 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok X
    MKS Kańczuga – Legion Pilzno 2
    Piast Tuczempy – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica X
    Karpaty Krosno – Sokół Kamień 1
    JKS Jarosław – KS Wiązownica 2
    Stal Łańcut – Izolator Boguchwała X

    Odpowiedz
  • 2022-03-07 o 15:27
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Czarni Trześń 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok X
    MKS Kańczuga – Legion Pilzno X
    Piast Tuczempy – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Sokół Kamień 1
    JKS Jarosław – KS Wiązownica X
    Stal Łańcut – Izolator Boguchwała X

    Odpowiedz
  • 2022-03-12 o 10:12
    Permalink

    Stal II Mielec – Czarni Trześń 1
    JKS Jarosław – KS Wiązownica x

    Odpowiedz
  • 2022-03-12 o 11:44
    Permalink

    Stal II Mielec – Czarni Trześń 1
    JKS Jarosław – KS Wiązownica x

    Odpowiedz
  • 2022-04-04 o 09:59
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl x
    Stal II Mielec – Czarni Trześń
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 2
    MKS Kańczuga – Legion Pilzno x
    Piast Tuczempy – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica x
    Karpaty Krosno – Sokół Kamień
    JKS Jarosław – KS Wiązownica
    Stal Łańcut – Izolator Boguchwała x

    Odpowiedz
  • 2022-04-05 o 16:00
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 2
    Stal II Mielec – Czarni Trześń
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok 2
    MKS Kańczuga – Legion Pilzno x
    Piast Tuczempy – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica x
    Karpaty Krosno – Sokół Kamień
    JKS Jarosław – KS Wiązownica
    Stal Łańcut – Izolator Boguchwała x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.