Liga Typerów – kolejka nr 18 [13/14 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 18

Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa
Czarni Trześń – Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Kańczuga
Ekoball Sanok – Piast Tuczempy
Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Karpaty Krosno
Igloopol Dębica – JKS Jarosław
Sokół Kamień – Stal Łańcut
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 18 [13/14 października]

  • 2021-11-12 o 17:26
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec2
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa1
    Czarni Trześń – Błękitni Ropczyce2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Kańczuga1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Karpaty Krosno2
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław2
    Sokół Kamień – Stal Łańcut1
    KS Wiązownica – Izolator Boguchwała1

    Odpowiedz
  • 2021-11-12 o 18:26
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec X
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa X
    Czarni Trześń – Błękitni Ropczyce 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Kańczuga 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy 1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Karpaty Krosno X
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław X
    Sokół Kamień – Stal Łańcut X
    KS Wiązownica – Izolator Boguchwała X

    Odpowiedz
    • 2021-11-12 o 21:44
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 2
      Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1
      Czarni Trześń – Błękitni Ropczyce 2
      Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Kańczuga 1
      Ekoball Sanok – Piast Tuczempy 1
      Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Karpaty Krosno x
      Igloopol Dębica – JKS Jarosław x
      Sokół Kamień – Stal Łańcut 1
      KS Wiązownica – Izolator Boguchwała 1

      Odpowiedz
  • 2021-11-12 o 21:15
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec x
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa x
    Czarni Trześń – Błękitni Ropczyce 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Kańczuga 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy 1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Karpaty Krosno 2
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław 2
    Sokół Kamień – Stal Łańcut x
    KS Wiązownica – Izolator Boguchwała x

    Odpowiedz
  • 2021-11-12 o 23:17
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa x
    Czarni Trześń – Błękitni Ropczyce 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Kańczuga 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy x
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Karpaty Krosno 2
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław 2
    Sokół Kamień – Stal Łańcut x
    KS Wiązownica – Izolator Boguchwała 1

    Odpowiedz
  • 2021-11-13 o 08:00
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec x
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa x
    Czarni Trześń – Błękitni Ropczyce 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Kańczuga 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy x
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Karpaty Krosno 2
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław x
    Sokół Kamień – Stal Łańcut x
    KS Wiązownica – Izolator Boguchwała x

    Odpowiedz
  • 2021-11-13 o 10:52
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 1
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa1
    Czarni Trześń – Błękitni Ropczyce1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Kańczuga1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy1
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Karpaty Krosno x
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław x
    Sokół Kamień – Stal Łańcut x
    KS Wiązownica – Izolator Boguchwała1

    Odpowiedz
  • 2021-11-13 o 15:37
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec 2
    Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa
    Czarni Trześń – Błękitni Ropczyce 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Kańczuga
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy x
    Legion Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Karpaty Krosno 2
    Igloopol Dębica – JKS Jarosław x
    Sokół Kamień – Stal Łańcut 1
    KS Wiązownica – Izolator Boguchwała 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.