Lider był do pokonania: KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 4:2

Spotkanie w Wiązownicy miało dwa oblicza, pierwsza połowa dla Orła, druga dla Wiązownicy. Przed przerwą mieliśmy jeszcze jedną sytuacje do zdobycia bramki, jednak nasz zawodnik nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy. Choć przegraliśmy mecz, to można było coś w tym meczu dla siebie ugrać, oprócz dobrego wrażenia.

KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 4:2 (1:2)
Bramki: 1:0 Zieliński 29, 1:1 Stypa 31, 1:2 Bednarz 36, 2:2 Zieliński 62, 3:2 Michalik 76, 4:2 Michalik 90.
Wiązownica: Cynar – Sitek (46 H. Kasia), Staszczak, Gliniak ż, Kordas – Janiczak, Rop (46 Wydra), Kloc – Kądziołka, Zieliński, Michalik. Trener Marcin Laska.
Orzeł: Kurosz – Halwa (84 Bogacz), Pikuła, Salwach, Lech ż, Broda – Bednarz (75 Boratyn), Flis, Obłoza, Stypa (75 Kruk) – Czyrny. Trener Paweł Załoga.

źródło: nowiny24.pl / KS Wiązownica