Liga Typerów – kolejka nr 17 [11 listopada]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 17 liga

KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała – Sokół Kamień
Stal Łańcut – Igloopol Dębica
JKS Jarosław – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Karpaty Krosno – Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski – Ekoball Sanok
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Kańczuga – Czarni Trześń
Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec

10 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 17 [11 listopada]

  • 2021-11-09 o 14:19
    Permalink

    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kamień 1
    Stal Łańcut – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Ekoball Sanok 1
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    MKS Kańczuga – Czarni Trześń X
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl X
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-11-09 o 20:15
    Permalink

    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kamień x
    Stal Łańcut – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Ekoball Sanok 1
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    MKS Kańczuga – Czarni Trześń 1
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
    • 2021-11-10 o 23:54
      Permalink

      KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
      Izolator Boguchwała – Sokół Kamień 1
      Stal Łańcut – Igloopol Dębica 1
      JKS Jarosław – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
      Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Ekoball Sanok 1
      Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna x
      MKS Kańczuga – Czarni Trześń x
      Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 1
      Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec x

      Odpowiedz
  • 2021-11-09 o 20:17
    Permalink

    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kamień x
    Stal Łańcut – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Ekoball Sanok 1
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    MKS Kańczuga – Czarni Trześń 1
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-11-10 o 18:13
    Permalink

    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kamień 1
    Stal Łańcut – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Ekoball Sanok 1
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    MKS Kańczuga – Czarni Trześń x
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl x
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-11-10 o 23:42
    Permalink

    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 2
    Izolator Boguchwała – Sokół Kamień X
    Stal Łańcut – Igloopol Dębica X
    JKS Jarosław – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Ekoball Sanok 1
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    MKS Kańczuga – Czarni Trześń 2
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl X
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-11-11 o 01:24
    Permalink

    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kamień 2
    Stal Łańcut – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Ekoball Sanok 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    MKS Kańczuga – Czarni Trześń 1
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-11-11 o 09:29
    Permalink

    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kamień x
    Stal Łańcut – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Ekoball Sanok 1
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    MKS Kańczuga – Czarni Trześń 1
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl x
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-11-11 o 11:06
    Permalink

    KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kamień x
    Stal Łańcut – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Bieszczady Ustrzyki Dolne x
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Ekoball Sanok x
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    MKS Kańczuga – Czarni Trześń 1
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl x
    Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.