Liga Typerów – kolejka nr 16 [6/7 października]

Liga Typerów – kolejka nr 16

Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl – MKS Kańczuga
Czarni Trześń – Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski
Ekoball Sanok – Karpaty Krosno
Legion Pilzno – JKS Jarosław
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal Łańcut
Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała
Sokół Kamień – KS Wiązownica

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 16 [6/7 października]

  • 2021-11-02 o 22:10
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – MKS Kańczuga 1
    Czarni Trześń – Piast Tuczempy 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno 2
    Legion Pilzno – JKS Jarosław x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal Łańcut 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kamień – KS Wiązownica 2

    Odpowiedz
    • 2021-11-06 o 12:52
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 2
      Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
      Polonia Przemyśl – MKS Kańczuga 1
      Czarni Trześń – Piast Tuczempy 2
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski 2
      Ekoball Sanok – Karpaty Krosno 2
      Legion Pilzno – JKS Jarosław 2
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal Łańcut 1
      Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
      Sokół Kamień – KS Wiązownica 2

      Odpowiedz
  • 2021-11-03 o 09:52
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa X
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – MKS Kańczuga 1
    Czarni Trześń – Piast Tuczempy 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski X
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno X
    Legion Pilzno – JKS Jarosław X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal Łańcut X
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kamień – KS Wiązownica 2

    Odpowiedz
  • 2021-11-03 o 10:24
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – MKS Kańczuga 1
    Czarni Trześń – Piast Tuczempy 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski x
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno x
    Legion Pilzno – JKS Jarosław 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal Łańcut 2
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała x
    Sokół Kamień – KS Wiązownica x

    Odpowiedz
  • 2021-11-04 o 21:21
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – MKS Kańczuga 1
    Czarni Trześń – Piast Tuczempy 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno 2
    Legion Pilzno – JKS Jarosław x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal Łańcut 2
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kamień – KS Wiązownica x

    Odpowiedz
  • 2021-11-05 o 13:28
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa x
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – MKS Kańczuga x
    Czarni Trześń – Piast Tuczempy x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski x
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno x
    Legion Pilzno – JKS Jarosław x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal Łańcut 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kamień – KS Wiązownica x

    Odpowiedz
  • 2021-11-05 o 13:30
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – MKS Kańczuga 1
    Czarni Trześń – Piast Tuczempy 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski X
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno X
    Legion Pilzno – JKS Jarosław x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal Łańcut 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała X
    Sokół Kamień – KS Wiązownica X

    Odpowiedz
  • 2021-11-05 o 21:37
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – MKS Kańczuga 1
    Czarni Trześń – Piast Tuczempy 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski x
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno 2
    Legion Pilzno – JKS Jarosław x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal Łańcut x
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kamień – KS Wiązownica 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.