Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej

Klasyfikacja strzelców IV ligi podkarpackiej po 15.kolejce:

15 goli – Radosław Macnar (Arłamów)

14 goli – Patryk Zieliński (Wiązownica)

9 goli – Krzysztof Szymański (Sokół K.D), Patryk Róg (Stal Ł.)

8 goli – Grzegorz Płonka (Głogovia), Maciej Rurak (Sokół K.)

7 goli – Hubert Siepierski (Błękitni), Paweł Hass (JKS), Hryhorii Zanko (Polonia), Krzysztof Smusz (Sokół K.), Kacper Rop (Wiązownica), Adrian Nowak (Wisłok)

6 goli – Tomasz Barycza (Legion), Konrad Buć (Stal Ł.)

5 goli – Adrian Brzostowski (Igloopol), Sebastian Pawlak (JKS), Karol Wajs (Karpaty), Michał Mistrzyk (Sokół K.), Kornel Kordas (Wiązownica)

4 gole – Marek Wójciak, Wojciech Soboń (Czarni), Dawid Pałys-Rydzik, Przemysław Pyrdek (Głogovia), Jakub Wilk (Izolator), Kamil Bała (JKS), Wiktor Majewski, Grzegorz Gawle (Karpaty), Piotr Syguła (Legion), Mateusz Buczkowski (Piast), Krzysztof Weres (Sokół K.), Krystian Kardyś, Kamil Duszkiewicz (Stal II M.), Jakub Kądziołka (Wiązownica), Michał Szymański, Krzysztof Kasperkowicz (Wisłok)

3 gole – Mirza Basić (Arłamów), Valerii Nikitchuk (Błękitni), Krystian Kalemba (Ekoball), Arkadiusz Gil, Bartłomiej Buczek (Głogovia), Michał Daniel, Krystian Wilk, Aleksander Gajdek (Izolator), Dawid Dziedzic, Daniel Ostrzywilk (Kańczuga), Tomasz Płonka (Karpaty), Jakub Szewczyk (Legion), Rafał Noga (Piast), Dawid Bieniasz (Stal Ł.), Bartosz Bajorek, Wiktor Kłos (Stal II M.), Rafał Michalik (Wiązownica)

2 gole – Kamil Walaszczyk, Oleg Moskalets (Arłamów), Bartosz Waszczuk, Mateusz Bieniek, Michał Ogrodnik (Błękitni), Dawid Maziarz (Czarni), Kamil Adamiak (Ekoball), Mateusz Załucki (Głogovia), Kamil Tyrka, Kamil Kasprzykowski, Łukasz Cyran (Igloopol), Eliasz Płocica, Mateusz Kasprzyk, Filip Leśniak, Przemysław Nalepka (Izolator), Jakub Chrupcała (JKS), Edwin Struś, Robert Cieleń, Waldemar Znamieńczyków (Kańczuga), Marek Fundakowski , Lucjan Frydrych (Karpaty), Seweryn Kędzior, Jakub Turczyn (Legion), Marcin Dec, Jacek Flis, Dawid Stypa, Maciej Lech (Orzeł), Hubert Wiącek, Damian Demski, Przemysław Zieliński (Piast), Mateusz Wanat, Krystian Kazek (Polonia), Klaudiusz Dziedzic, Kornel Kołacz, Kamil Aab, Piotr Szkolnik (Sokół K.D.), Tomasz Reichel (Sokół K.), Konrad Guca, Aleksander Szumilas, Adrian Szczutowski (Stal II M), Jakub Kloc, Grzegorz Janiczak (Wiązownica), Jakub Zięba (Wisłok)

1 gol – Bartłomiej Darłak (Błękitni), Mikołaj Szczurek, Fabian Winnicki, Filip Fundanicz, Marek Zięba (Arłamów), Mateusz Dopart, Dawid Chruściel (Czarni), Andrew Rivera, Szymon Słysz, Sebastian Sobolak, Kacper Słysz, Piotr Lorenc, Damian Niemczyk (Ekoball), Hubert Tarnowski, Kamil Pilecki, Dawid Przybyło, Adrian Chamera (Głogovia), Kamil Rokita, Łukasz Stefanik, Konrad Lamparty (Igloopol), Tomasz Nalepka, Michał Worosz, Michał Bogacz, Michał Cach, Georgelas Lukanzu (Izolator), Sebastian Sobolewski, Karol Ptasznik, Paweł Bartnik, Michel Cardenas (JKS), Kamil Mikłasz, Przemysław Kudła (Kańczuga), Dawid Król (Karpaty), Krystian Maniecki, Miłosz Buras, Oskar Mazur, Aleksander Ligęzka (Legion), Bartłomiej Fluda, Piotr Boratyn, Patryk Broda, Damian Barszczak, Hubert Bednarz, Mateusz Kowal (Orzeł), Patryk Strawa, Marcin Sobol, Kacper Benc, Maksymilian Popek, Jacek Broda (Piast), Hubert Błahuciak, Kamil Janas, Jakub Głuszko, Karol Walczyszewski, Mateusz Kowalski (Polonia), Bartosz Horajecki, Adrian Piekut, Radosław Łeń (Sokół K.), Paweł Dziedzic, Bartosz Darłak, Andrzej Skowron, Kamil Miśko, Roman Ilnytskyi (Sokół K.D), Mateusz Skała, Marcin Dudek, Tomasz Walat, Bartosz Góra, Kamil Mach (Stal Ł.), Mateusz Wyjadłowski, Kacper Sadłocha, Łukasz Seweryn, Arkadiusz Zięba, Wiktor Szczepański, Paweł Sosiński, Dominik Buczek, Dawid Kort (Stal II M.), Arkadiusz Staszczak (Wiązownica), Mariusz Wiktor, Maksymilian Maik (Wisłok)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.