Liga Typerów – kolejka nr 10 [12/13 października]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 10 w Lidze Typerów.

Łęk Ostrów – LKS Skołoszów
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce
Granica Stubno – MKS Radymno
Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte – Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły
Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze
Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol

12 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 10 [12/13 października]

  • 2019-10-08 o 09:07
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów 2
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły 1
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze x
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-08 o 09:29
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów 2
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły 1
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze 1
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-08 o 11:58
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów 2
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły 1
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze X
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-09 o 07:49
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów 2
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły X
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze X
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-10 o 11:33
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 0
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły 1
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze 1
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-11 o 10:35
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów X
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły 1
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze x
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol X

    Odpowiedz
  • 2019-10-11 o 18:07
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów 2
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły 1
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze 2
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-11 o 19:05
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów 2
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły 1
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze 1
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-12 o 08:08
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów 2
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły 1
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze x
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-12 o 08:15
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów 2
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły 1
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze x
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2019-10-12 o 11:20
    Permalink

    Łęk Ostrów – LKS Skołoszów x
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Granica Stubno – MKS Radymno 1
    Orzeł Przeworsk – Płomień Morawsko 1
    Sanoczanka Święte – Motor Grochowce 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – GKS Orły 1
    Czarni Pawłosiów – Zorza Zarzecze 1
    Czuwaj Przemyśl – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.