Blisko niespodzianki: Wisła Sandomierz – Orzeł Przeworsk 40:36

Piłkarze ręczni Orła Przeworsk pokazali się w Sandomierzu z bardzo dobrej strony i byli blisko nawet zwycięstwa w tym pojedynku. Pierwsze 10 minut to prawie koncert naszej dobrej gry, gdzie prowadzimy 9:3, później gospodarze wyrównują, jednak do połowy prowadzimy 20:17. Przełomowym momentem meczu była 34 minuta, gdzie prowadzimy 23:20 i wtedy coś się zacięło w naszej grze. Wisła zdobyła wtedy 6 bramek z rzędu i nie oddała już prowadzenia do końca spotkania mimo naszej ambitnej gry. Niestety końcowa faza meczu nie była tak efektowna i efektywna jak 1 połowa i ostatecznie przegraliśmy 4 bramkami.

Wisła Sandomierz – Orzeł Przeworsk 40:36 (17:20)
Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński – Solon 8, Cupisz 7, Pawelczyk 6, Rusin 6, Rusin 5, Kabata 3, Malinowski 2, Szklarski 1, Statuch 1, Werstler 1, Żelazny, Zieliński, Mazur.
Orzeł: Bąk, Gromny – Świerk 10, Kuras 5, Litwińczuk 5, Radwański 5, Gancarz 4, Bakowski 3, Czapka 1, Kozdroń 1, Pilek 1, Wańkowicz 1,
Rzuty karne: Wisła 3/3, Orzeł 2/2
Kary: Wisła 4 minuty, Orzeł 0 minut.
Sędziowie: J.Pach – Kraków, P.Węgrzyn – Bochnia