Liga Typerów – 4 kolejka [8/9 sierpnia]

W Lidze Typerów 4 kolejka spotkań. Mecz Korona-Piast typujemy do piątku. Życzymy powodzenia.

Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica
Stal II Mielec – Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło
Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola
Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce
Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska – Legion Pilzno
Ekoball Sanok – Resovia II
Korona Rzeszów – Piast Tuczempy – [7 sierpnia, godz. 18:00] Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko

Nagroda za wygranie rundy jesiennej.

smycz orła przeworsk

Każdy kto chciałby mieć smycz już teraz, może zakupić. Więcej pod tym linkiem: Smycz z okazji 75-lecia klubu MKS Orzeł Przeworsk

12 myśli na temat “Liga Typerów – 4 kolejka [8/9 sierpnia]

  • 2020-08-03 o 11:12
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol DĘBICA 2
    Stal II Mielec – Izolator BOGUCHWAŁA 1
    Karpaty Krosno – Czarni 1910 JASŁO 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa WOLA 2
    Start Pruchnik – Błękitni ROPCZYCE X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Partyzant Targowiska – Legion Pilzno 2
    Ekoball Sanok – Resovia II 2
    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
    • 2020-08-05 o 19:36
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław X
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica X
      Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
      Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
      Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce 2
      Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl X
      Partyzant Targowiska – Legion Pilzno X
      Ekoball Sanok – Resovia II 1
      Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
      Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

      Odpowiedz
  • 2020-08-03 o 13:12
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 1
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 1
    Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Partyzant Targowiska – Legion Pilzno 1
    Ekoball Sanok – Resovia II 1
    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy – [7 sierpnia, godz. 18:00] 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-03 o 17:54
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 2
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
    Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Partyzant Targowiska – Legion Pilzno x
    Ekoball Sanok – Resovia II 1
    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy – [7 sierpnia, godz. 18:00] 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-03 o 18:01
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol DĘBICA 2
    Stal II Mielec – Izolator BOGUCHWAŁA 2
    Karpaty Krosno – Czarni 1910 JASŁO 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa WOLA 1
    Start Pruchnik – Błękitni ROPCZYCE 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl x
    Partyzant Targowiska – Legion Pilzno 2
    Ekoball Sanok – Resovia II x
    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
    • 2020-08-08 o 08:50
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica x
      Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
      Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
      Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce x
      Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
      Partyzant Targowiska – Legion Pilzno 1
      Ekoball Sanok – Resovia II 1
      Korona Rzeszów – Piast Tuczempy – [7 sierpnia, godz. 18:00] 1
      Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko X

      Odpowiedz
  • 2020-08-04 o 23:48
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 2
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała x
    Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl x
    Partyzant Targowiska – Legion Pilzno 1
    Ekoball Sanok – Resovia II 1
    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-05 o 23:36
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 2
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
    Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl x
    Partyzant Targowiska – Legion Pilzno x
    Ekoball Sanok – Resovia II 1
    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-06 o 18:47
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica X
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
    Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Partyzant Targowiska – Legion Pilzno 1
    Ekoball Sanok – Resovia II X
    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy X
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-06 o 22:43
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 2
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
    Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl 1
    Partyzant Targowiska – Legion Pilzno 1
    Ekoball Sanok – Resovia II 1
    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-07 o 08:20
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica X
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 1
    Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl X
    Partyzant Targowiska – Legion Pilzno 1
    Ekoball Sanok – Resovia II X
    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz
  • 2020-08-07 o 14:48
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 2
    Stal II Mielec – Izolator Boguchwała 2
    Karpaty Krosno – Czarni 1910 Jasło 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1
    Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Partyzant Targowiska – Legion Pilzno x
    Ekoball Sanok – Resovia II x
    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.