Liga Typerów – 26 kolejka [20 kwietnia]

Liga nie zwalnia tempa i już w środę 20 kwietnia 26 kolejka w Lidze Typerów.

Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno
Czarni Trześń – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica
Stal II Mielec – Sokół Kamień
Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała
MKS Kańczuga – Stal Łańcut
Piast Tuczempy – JKS Jarosław
Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno

Życzymy powodzenia

7 myśli na temat “Liga Typerów – 26 kolejka [20 kwietnia]

  • 2022-04-16 o 23:28
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Czarni Trześń – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 2
    Stal II Mielec – Sokół Kamień 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 2
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała x
    MKS Kańczuga – Stal Łańcut 2
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław x
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-18 o 11:26
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Czarni Trześń – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Stal II Mielec – Sokół Kamień 2
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 2
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    MKS Kańczuga – Stal Łańcut 2
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-18 o 13:21
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Czarni Trześń – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Stal II Mielec – Sokół Kamień 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 2
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    MKS Kańczuga – Stal Łańcut 2
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław x
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno x

    Odpowiedz
  • 2022-04-18 o 20:01
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Czarni Trześń – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica X
    Stal II Mielec – Sokół Kamień X
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica X
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 1
    MKS Kańczuga – Stal Łańcut X
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2022-04-19 o 10:57
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Czarni Trześń – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica X
    Stal II Mielec – Sokół Kamień 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 2
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    MKS Kańczuga – Stal Łańcut 2
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław X
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno X

    Odpowiedz
  • 2022-04-19 o 11:02
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno 1
    Czarni Trześń – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica x
    Stal II Mielec – Sokół Kamień 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 2
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    MKS Kańczuga – Stal Łańcut 2
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno x

    Odpowiedz
  • 2022-04-19 o 12:16
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Ekoball Sanok x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno x
    Czarni Trześń – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
    Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 1
    Stal II Mielec – Sokół Kamień 1
    Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica 2
    Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2
    MKS Kańczuga – Stal Łańcut 2
    Piast Tuczempy – JKS Jarosław 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.