Liga Typerów – 21 kolejka [11 listopada]

Zapraszamy do typowania ostatniej kolejki rundy jesiennej. Runda długa, bo to już 21 kolejka, a walka trwa nadal.

Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło
JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce
Stal II Mielec – Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno – Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II
Start Pruchnik – Piast Tuczempy
Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko
Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów

Życzymy powodzenia

9 myśli na temat “Liga Typerów – 21 kolejka [11 listopada]

  • 2020-11-09 o 09:23
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
    JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce x
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko 1
    Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa x
    Ekoball Sanok – Korona Rzeszów x

    Odpowiedz
  • 2020-11-09 o 12:14
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
    JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko 1
    Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa 1
    Ekoball Sanok – Korona Rzeszów 1

    Odpowiedz
  • 2020-11-09 o 13:11
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
    JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce x
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko x
    Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa 2
    Ekoball Sanok – Korona Rzeszów x

    Odpowiedz
  • 2020-11-10 o 12:26
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk X
    Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
    JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce X
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko 2
    Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa X
    Ekoball Sanok – Korona Rzeszów X

    Odpowiedz
  • 2020-11-10 o 19:03
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
    JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce X
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko 2
    Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa 2
    Ekoball Sanok – Korona Rzeszów 2

    Odpowiedz
  • 2020-11-10 o 20:12
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk1
    Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło1
    JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 2
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko 2
    Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa 2
    Ekoball Sanok – Korona Rzeszów 2

    Odpowiedz
  • 2020-11-11 o 11:44
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1
    Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
    JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko 2
    Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa x
    Ekoball Sanok – Korona Rzeszów x

    Odpowiedz
  • 2020-11-11 o 11:47
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk x
    Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
    JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 2
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II x
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko 2
    Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa 2
    Ekoball Sanok – Korona Rzeszów 1

    Odpowiedz
  • 2020-11-11 o 11:53
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 2
    Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło 1
    JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1
    Stal II Mielec – Polonia Przemyśl 1
    Karpaty Krosno – Legion Pilzno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Resovia II 1
    Start Pruchnik – Piast Tuczempy X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Nisko X
    Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa 1
    Ekoball Sanok – Korona Rzeszów 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.